Jonavos rajono mokyklinukams – 1000 atšvaitų

Jonavos rajono mokyklinukams – 1000 atšvaitų

Mokslo metai prasidėjo – moksleiviai skubėdami į mokyklą, ar pasibaigus pamokoms į namus, jau nekantriai trypčioja prie pėsčiųjų perėjų. Kauno apskrities policijos pareigūnai, besirūpindami mažųjų eismo dalyvių saugumu, visą šią savaitę jiems dalija mažas, bet itin svarbias dovanas – atšvaitus. Prasmingų dovanų sulaukė ir Jonavos rajono mokyklinukai.

Tarp kandidatų į rajono Tarybą – 7 teisti asmenys
Pensijas į namus pristatys nauji nešiotojai
Sveikatos sergėtojams – šilta padėka

Prasidėjus mokslo metams į mokyklas sugrįžta vaikai – jauniausieji eismo dalyviai. Atėjus rudeniui eismas tampa ženkliai intensyvesnis, matomumas vis blogėja, tad privalome užtikrinti, kad vaikai kelyje būtų matomi. Teisingai dėvimas atšvaitas gali padėti išvengti skaudžių nelaimių kelyje “, – teigia Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas.

Jau tradicija tapusios, šeštus metus iš eilės organizuojamos akcijos „Saugus pirmokas“ metu, pareigūnai nešini dovanomis skubėjo į ugdymo įstaigas pas pirmokus ir ikimokyklinio ugdymo auklėtinius visoje Kauno apskrityje. Įvairiausius šviesą atspindinčius elementus gavo moksleiviai ne tik Kauno mieste, bet ir Kėdainių, Kauno, Kaišiadorių ir Jonavos rajonuose.

„Ši akcija vyksta jau ne vienus metus. Pagrindinis jos tikslas – supažindinti vaikus su saugaus eismo taisyklėmis, papasakoti jiems, kaip elgtis kelyje. Pirmus atšvaitus išdalinome pirmadienį vykusiose mokslo metų pradžios šventėse. Mokyklos, kurių nespėjome aplankyti tądien, mūsų sulauks visą rugsėjo mėnesį – dabar lankome pirmokų klases, kuriose vedame saugaus eismo pamokėles. Iš viso turėjome 1000 atšvaitų, išdalinome – apie 350. Tikimės, kad ši akcija prisidės prie vaikų saugumo“, – „Naujienoms“ pasakojo Jonavos policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Larisa Paklina.

Prie šios iniciatyvos prisijungė ir atšvaitus mažiesiems kartu dovanojo ne tik Kauno miesto ir Jonavos rajono savivaldybės, „Kesko Senukai“, „Savingė“, bet ir UAB „Rigveda“, UAB „Dorcas“, UAB „Oqema“.

„Naujienų“ ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komiariato inf.

KOMENTARAI