Jonavos miesto seniūnui – dvigubai daugiau darbų

Jonavos miesto seniūnui – dvigubai daugiau darbų

„Ne aš vienas susidūriau su problema, kai neįmanoma darbo vietoje rasti miesto seniūno. Aš suprantu, kad jis neturi pavaduotojo ir turi daug darbo. Visgi man keista, kad apie jo vietą niekada niekas nežino. Apie jį nieko nežino net ir moterys, merginos sėdinčios šalia seniūno kabineto. Neaišku, ar jis kažkur geria kavą, ar yra išvykęs... Gal būtų įmanoma viešai paskelbti ir apibrėžti žmonių priėmimo laiką? Jis galėtų būti kartą per savaitę ar dvi. Tada žmonės nevaikščiotų veltui ir žinotų, kad tikrai ras seniūną“, – „Naujienoms“ skundėsi jonavietis.

Turguje aštrėja konkurencija
Šėryklų ženklas nuo piktų žmonių išpuolių neapsaugos
Čipas ieško namų

Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdas Majauskas: „Šiuo metu Jonavos rajono savivaldybė yra paskelbusi konkursą Jonavos rajono savivaldybės miesto seniūnijos vyriausiojo specialisto pareigoms užimti. Atsižvelgiant į tai, kad ši pareigybė šiuo metu laisva, miesto seniūnui tenka dvigubas krūvis, todėl dažnai jis yra išvykęs į objektus, prižiūri, kaip atliekami atitinkami darbai miesto teritorijoje.

Įvykus konkursui (01.16) bei pradėjus dirbti vyriausiajam specialistui šios problemos likti neturėtų. Taipogi informuosime miesto seniūną, kad šiam laikotarpiui (iki kol įvyks konkursas) jis informuotų seniūnijos darbuotojas į kokį objektą ir kuriam laikui išvyksta.

Miesto seniūno mobilaus telefono numeris yra skelbiamas viešai, kuriuo galima skambinti ir užduoti klausimus telefonu arba susitarti dėl priėmimo laiko. Būtinybės nustatyti priėmimo valandas nėra, nes žmonės visada priimami darbo valandomis, kai seniūnas neužimtas kitais darbais.“

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

KOMENTARAI