„Jonavos bočiai“ ir jų bičiuliai padovanojo smagių akimirkųEnerginguosius „Jonavos bočius“ pasveikino Lietuvos pensininkų sąjungos pirmininkas Petras Ruzgus (kairėje). Danutės Kasparavičienės nuotr.

„Jonavos bočiai“ ir jų bičiuliai padovanojo smagių akimirkų

Asociacijos „Jonavos bočiai“ dalyviai, koncertuodami įvairiuose Lietuvos kampeliuose, dovanoja nuotaikingų akimirkų ir mūsų miesto gyventojams. Neseniai jų iniciatyva surengtas didelis koncertas, skirtas Tėvo dienai paminėti.

Kas buvo, yra, ko dar nebūta
„Lietavos“ pagrindinėje mokykloje – skaitymo diena
Naujojo Kultūros centro direktoriaus pirmos savaitės nenudžiugino

Kaip teigė sambūrio pirmininkas Vytautas Bareika, norėjosi surengti gražią šventę ne tik sau, bet ir jonaviečiams. „Todėl į Jonavos kultūros centrą pakvietėme bičiulius iš kitų rajonų, prašydami parodyti savo menines programas. Į mūsų kvietimą mielai atsiliepė kelių asociacijų bendraminčiai“, – sakė jis.

Tad Kultūros centre skambėjo ne tik „Jonavos bočių“ dainos, kurių išmokė Jūratė Griciūnienė, bet ir atvažiavo „Druskininkų bočių“ šokėjai, o juos palydėjo vokalinio ansamblio atliekamos melodijos. Koncertinę programą paįvairino Kėdainių senjorų menininkų kolektyvas, skambių dainų pynę padovanojo „Utenos bočiai“, muzikinį šurmulį papildė „Kauno bočių“ kanklininkės.

Jonavos asociacijos sekretorė Jadvyga Grušeckienė įsitikinusi, kad tokie suėjimai  palieka gražių įspūdžių ir prisiminimų. „Mes ir visas ligas užmirštam, ir nesipykstam, ir negandos nepuola“, – nusijuokė moteris.

Pasak V. Bareikos, jau ruošiamasi naujiems koncertams ir laukiama draugų iš kitų Lietuvos kampelių. „Mes pažįstami su visos šalies bočiais. Tad liepos 15 dieną į Jonavą atvažiuos kitų kraštų asociacijos. Jonaviečius pakviesime į koncertą, skirtą Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžiui per Atlantą paminėti“, – ateities planais pasidalijo „Jonavos bočių“ vadovas.

KOMENTARAI