Jonavos arenoje – S.Povilaičio dainų koncertas su Šv. Kristoforo orkestru

Jonavos arenoje – S.Povilaičio dainų koncertas su Šv. Kristoforo orkestru

Rudenį, spalio 12 d., Jonavos sporto arenoje įvyks maestro Stasio Povilaičio dainų atminimo koncertas. Apie tai antradienį paskelbė renginio organizatoriai – UAB „Madirana“, pradėjusi prekybą bilietais Ticketmarket kasose.

Edukacinis renginys 4-6 metų vaikams ir jų tėvams „Elektroninio Mikio pėdsakais“
Kultūros centras kviečia į kultūros dienos koncertą
Jonavos atviras GRAPPLING imtynių IGF čempionatas

Šiame gyvo garso koncerte, pritariant Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui, žymiausios maestro dainos bus prikeltos naujam gyvenimui.

Didžiausius maestro Stasio Povilaičio hitus – „Vėl švieski man vėl“, „Tik rytoj“, „Pago Pago“, „Senelė“, „Pienė“ ir daugelį kitų atliks solistai ir kviestiniai svečiai, tarp kurių aksominio balso savininkė Inga Valinskienė, lietuviškuoju Joe Cocker vadinamas Ovidijus Vyšniauskas, estrados solistas Viktoras Malinauskas, estrados žvaigždė Aleksas Lemanas, charizmatiškasis scenos numylėtinis Radži, šviesaus balso tembro savininkas Nerijus Liubertas, realybės šou „Dangus 2“ nugalėtojas Justinas Lapatinskas ir kiti garbingi svečiai.

Dainininkams scenoje muzikuoti padės savo gerbėjus visada stebinantis ir šiais metais savo veiklos 25 metų jubiliejų minintis Šv. Kristoforo orkestras ir jų meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Modestas Brakauskas. Batutą į rankas vėl paims ir buvęs ilgametis orkestro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas, nacionalinės premijos laureatas, charizmatiškasis profesorius Donatas Katkus.

Šis renginys išskirtinis ne tik savo muzikine kokybe, bet ir vykdoma kilnia misija, nes dalis lėšų surinktų už parduotus bilietus bus skiriama legendinio Lietuvos krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupei – vaikams, kurie nepasiduoda ir kovoja su sunkiomis onkologinėmis ligomis. Visuomenės parama šių vaikų kovoje yra gyvybiškai reikalinga ir svarbi.

ORGANIZATORIUS:  UAB „Madirana“

BILIETAI: Ticketmarket

Jonavos sporto arenos inf.

KOMENTARAI