Jonavoje vyks išskirtinės varžybos

Jonavoje vyks išskirtinės varžybos

Gegužės 19, 20 ir 27 dienomis organizuojamas Lazerių zonos turnyras. Jonavos sporto savanoriai bendradarbiaudami su verslo atstovais organizuoja bendrą dviejų grupių ir finalinio etapo turnyrą Lazerių zonos Taurei laimėti. Planuojamas turnyras jaunimo (iki 14 metų) ir suaugusiųjų (nuo 14 metų) grupėse.

Nematomos grėsmės – kodėl būtina įsirengti tvarkingą kanalizaciją?
Volfšpicai – pūkuoti ir meilūs šeimos nariai
Lietuvos ūkininkų parduotuvės „KRAITĖ“ įkurtuvės!

Šiuo projektu norima paskatinti jaunimo bendradarbiavimą su verslo atstovais ir atkreipti gyventojų dėmesį į jų mieste esančias pramogas, norima parodyti, kad ne visada verta važiuoti į Kauną norint smagiai praleisti laiką.

Mokestis yra įkandamas kiekvienam. Penkių asmenų komandai – 15 eurų (vienam nariui – 3 eurai), jei atvykstama be komandos, vienam dalyviui – 4 eurai.

Komandą gali sudaryti 5 – 7 asmenys.

Turnyro eiga planuojama grupės principu, t.y. visos komandos sužais viena su kita, žaidimas vyks iki dviejų pergalių, vienas žaidimas truks 15 minučių.
Suaugusiųjų žaidimo principas bus taktinis, tai yra zoninis (linijos) principu. Specialiais efektais bus papildyta ir nubrėžta linija, kurios peržengti nebus leidžiama. Linijos vieta ir komandos plotas keisis nuo komandos sudėties, t.y. jeigu nušautas priešininkų komandos narys, linija perkeliama į mažesnės komandos pusę.

Svarbu paminėti, kad bus renkami turnyro geriausi žaidėjai, todėl vyks ir tarpusavio asmeninė kova.

Norint paįvairinti žaidimą, jaunimo grupės nugalėtojai susitiks su Jonavos „Youtube“ žvaigždžių komanda –  Aqva, Impress Media, Gretqkl, Comfort Zone, Dieninis D!

Jonavos sporto savanorių inf.

KOMENTARAI