Jonavietis medalius kolekcionavo ir Šiaurės Europos šalių čempionate

Jonavietis medalius kolekcionavo ir Šiaurės Europos šalių čempionate

Haapsalu mieste Estijoje vyko Šiaurės Europos šalių stalo teniso čempionatas į kurį išvyko ir trys Lietuvos atstovai: Ugnė Baskutytė, Vitalija Venckutė bei jonavietis Rimas Lesiv. Su jais kartu vyko ir Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) prezidentė Inga Navickienė, kuri dalyvavo NETU kongrese. Kongreso metu Šiaurės Europos šalys (Lietuva, Latvija, Estija, Suomija, Švedija ir Danija) sutarė dėl artimesnio šių šalių bendradarbiavimo bei aptarė bendrus interesus ir tobulėjimo galimybes Šiaurės Europoje.

„Sintek-Jonavos“ klubą savavališkai paliko J. Bradley
Šią savaitę ir atkrintamųjų pradžia (tvarkaraštis)
FK „Jonava“ iškrito iš A lygos

Sportininkai iš Estijos parvežė medalius iškovotus keturiose kategorijose.

Moterų dvejetų rungtyje kaunietės Ugnė Baskutytė ir Vitalija Venckutė iškovojo sidabro medalius įveikusios estes ir norveges. Merginos finale pralaimėjo tik Švedijos atstovėms Jennifer Jonsson ir Danela Moskovits rezultatu 1:3.

Vyrų dvejetų rungtyje Jonavos stalo tenisininkas R. Lesiv su estu Vallot Vainula iškovojo trečiąją vietą. Iš pradžių šis duetas įveikė Islandijos ekipą, tačiau pusfinalyje po permainingos kovos rezultatu 2:3 pralaimėjo suomiams Alex Naumi ir Veikka Flemming.

Mišrių dvejetų rungtyje U. Baskutytė ir V. Vainula iškovojo trečiąją vietą. V. Venckutė ir R. Lesiv į pusfinalį nepateko pralaimėję švedams J.Jonsson ir Anders Eriksson. Taip pat asmeninėse varžybose R. Lesiv iškovojo 3-ąją vietą, nurungęs suomį Pedramą Moradabbasį ir latvį Janį Cirulį, pusfinalyje pralaimėjo švedui Hampus Nordberg.

Organizatorių nuotr.

KOMENTARAI