Jonavietės iškovojo nugalėtojų tituląDžiugi akimirka – „Jonavos“ futbolo komanda triumfuoja. Autoriaus nuotr.

Jonavietės iškovojo nugalėtojų titulą

Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygos finalinio ketverto rungtynėse savo sirgalius nudžiugino „Jonavos“ komanda.

Bėgimo entuziastai varžėsi ištvermės lenktynėse
SK “Faiteris” kovotojams – grapplingo pirmenybių medaliai
Pirmenybėse intrigos netrūksta: be pralaimėjimų žengusi „Viltis“ suklupo

Renginys Jonavos dirbtinės dangos stadione prasidėjo nuo susitikimo dėl trečiosios vietos. PFA-SG-FK „Panevėžio“ ir Vilniaus regiono JK rungtynėms prireikė pratęsimo – Karilė Liužinaitė išvedė pranevėžietes, o antrojo kėlinio pradžioje Aksinija Neznamova išlygino rezultatą. Per pratęsimą A. Neznamova pelnė lemiamą dvikovos įvartį.

Rungtynėse dėl aukso taip pat netrūko intrigos. Po Juditos Sabatauskaitės įvarčio 17 minutę „Jonava“ pirmavo. Titulą gynusi MFA „Žalgiris“ B ekipa išlygino rezultatą, kai 62 min. Sylvia Šafranovič realizavo 11 metrų baudinį. Netrukus jonaviečių kapitonė Eglė Raznauskaitė vietos futbolo aistruolius pakėlė ant kojų. Jos puikus įvartis leido „Jonavos“ ekipai iškovoti nugalėtojų titulą.

„Labai džiugu, kad aikštėje ir už jos ribų buvo puikios emocijos, o rungtynių metu netrūko atkaklios kovos. Reikia paminėti, kad pernai pritaikytas pirmenybių formatas suteikė galimybes didesnei regioninei futbolo plėtrai ir užtikrino intrigą kovoje dėl titulo. Dėkoju komandoms, jų treneriams ir vadovams už indėlį į moterų futbolą“, – sakė LMFA generalinė sekretorė Vilma Zurzė.

Jonavos arenoje surengtoje apdovanojimų ceremonijoje pagerbtos prizus pelniusios komandos ir žaidėjos. Pažymėtina, kad pirmąkart pirmenybių istorijoje rezultatyviausios žaidėjos prizas atiteko dviem futbolininkėms – jonavietei J. Sabatauskaitei ir panevėžietei K. Liužinaitei, kurios šiame sezone pelnė po 23 įvarčius.

Individualių prizų laimėtojos: vartininkė Meda Šeškutė (Vilniaus regiono JK), gynėja Milita Ragauskaitė (FK „Jonava“), saugė J. Sabatauskaitė (FK „Jonava“), puolėja S. Šafranovič (MFA „Žalgiris“ B).

Geriausios komandų žaidėjos: E. Raznauskaitė (FK „Jonava“), Ugnė Lazdauskaitė (MFA „Žalgiris“ B), Gerda Vareikaitė (Vilniaus regiono JK), Aušra Klevečkaitė (PFA-SG-FK „Panevėžys“).

Robertas KAŽDANAS

KOMENTARAI