Jonavietė perspėja: rakinkite savo butų duris

Jonavietė perspėja: rakinkite savo butų duris

Vasario 16-osios gatvėje gyvenanti jonavietė Giedrė įsitikino, kad rakinti duris – būtina. Pasak jos, šiandien dvi tamsaus gymio moterys tyliai prisėlino prie jos buto durų ir bandė atidaryti duris.

Petarda stipriai sužalojo ranką
Pareigūnai ieško Jonavos rajone dingusios moters
Savaitgalį sulaikyti du neblaivūs motorolerių vairuotojai

Moteris pasakoja apie 15 val. išgirdusi, kad kažkas klibina jos buto durų rankeną. Pažiūrėjusi pro durų akutę, ji pamatė dvi tamsaus gymio moteris. Supratusios, kad durys užrakintos, jos nuėjo į kitą namo aukštą.

„Tai buvo dvi moterys. Manau, kad maždaug 30-ties metų čigonės. Jos labai tyliai ir atsargiai vaikščiojo, bet greit pasišalino – matyt,  kažkas atėjo į laiptinę. Nespėjau pranešti pareigūnams“, – perspėjimu dalinosi Giedrė.

Jonavos rajono policijos komisariato viršininkas Šarūnas Martinkėnas „Naujienoms“ teigė, kad pareigūnai jau ankščiau yra gavę panašių pranešimų. Pasak jo, pamačius įtartinai besielgiančius asmenis, būtina skambinti bendruoju pagalbos telefonu.

„Kiek pamenu, mes esame gavę pranešimų apie panašius įvykius. Žmonės turėtų į tai reaguoti ir pranešti pareigūnams“, – kalbėjo Š. Martinkėnas.

KOMENTARAI