Jonavietė: „Mūsų namo kiemas – neremontuotas  40 metų“

Jonavietė: „Mūsų namo kiemas – neremontuotas 40 metų“

,,Girelės g. 2 namo gyventojai 2017 m. balandžio 10 d. kreipėsi į Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorių Valdą Majauską, prašydami pagal galimybes paremontuoti mūsų duobėtą namo kiemą. Namas statytas 1974 metais. Čia daug kartų buvo vykdomi kasinėjimai, laužoma asfalto danga, o dabar, kai smarkiau palyja, pro plyšius vanduo bėga į rūsius. Mašinų stovėjimo aikštelė duobėta, visur ištrupėję borteliai, laiptai, vedantys į gatvę, išlūžę, praradę išvaizdą ir nesaugūs. 2017 m. balandžio 20 d. gavome miesto seniūno Povilo Beišio atsakymą, kad duobės kiemo dalyje artimiausiu metu bus užlopytos. Kaip matome, baigiasi antra vasara, o pas mus padėtis tik blogėja. Norėtume sužinoti, ar sulauksime pagalbos, ar būsime įrašyti į remontuojamų miesto kiemų sąrašą? Mūsų kiemas nebuvo remontuojamas daugiau nei 40 metų“, – teigė Irena M.

Pašto skyriai uždaromi: į kaimus veržiasi Ateities laiškininkai
Smarvės įkalintų jonaviečių ramybė – ūkininkės rankose
Upninkų tilto per Šventosios upę rekonstrukcijos dar reikės palaukti

Miesto seniūnas Povilas Beišys: „Šių metų biudžete nėra numatyta lėšų minėto adreso kiemo kapitaliniam tvarkymui, tačiau Jonavos rajono savivaldybės administracija užsibrėžė tikslą per ateinančius keletą metų rekonstruoti visus Jonavos miesto daugiabučių kiemus. Metams artėjant į pabaigą bus sudaromas naujas tvarkytinų kiemų sąrašas. Įvertinsime, kurie kiemai yra blogiausios būklės. Dabar negaliu pasakyti, ar lėšos bus skirtos Girelės gatvės 2 namo kiemo remontui. Nepaisant to, per artimiausias savaites čia, kaip ir aplinkiniuose kiemuose, duobės bus užlopytos.“

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

 

KOMENTARAI