Jonavietė: ,,Kiek pas mus yra kosmonautų, kurių garbei pavadinta gatvė?“

Jonavietė: ,,Kiek pas mus yra kosmonautų, kurių garbei pavadinta gatvė?“

„Jonava kasmet gražėja ir nuolat giriama už tvarką, gėlynus. Tačiau mūsų mieste vis dar yra Kosmonautų gatvė. Sakykite, ar ne juokinga? Kiek pas mus yra kosmonautų, kurių garbei turėtume duoti pavadinimą? Atvykę iš kitų miestų svečiai mus dažnai dėl to pašiepia. Iš tikrųjų nesmagu. Juk galėtume pakeisti sovietines „atgyvenas“, kaip tai padarė kiti šalies miestai. Mums galbūt tiktų Arenos gatvė ar koks kitas pavadinimas“, – paskambinusi į redakciją  savo nuomonę išreiškė Ona Daugvilienė.

Sodų gatvėje rastas sušalęs šunelis
Laumė ieško namų
Kodėl šaukiami rezervo kariai?

 

Miesto seniūnas Povilas Beišys:,,Iki šiol negavome prašymų keisti gatvių pavadinimus vien dėl to, kad jie kažkam nepatinka. Tiesa sakant, šiuo metu man sunku pasakyti, ar tai galima padaryti.  Gal atsiras žmonių, kurie norėtų pakeisti  ir miesto pavadinimą? Na, bet žmogus gali kreiptis į Savivaldybės administraciją. Ji, ko gero, ir galėtų apsvarstys šį klausimą“.

Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Vaidas Zakarauskas: „Visus savo siūlymus Jonavos miesto ir rajono gyventojai gali teikti raštu Jonavos rajono savivaldybės administracijai, bus apsvarstyta ir atsakyta taip pat raštu. Savo siūlymus pageidavimus ar kitą informaciją gali teikti į „priėmimo langelį“ 124 kab. pirmame aukšte.”

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI