Jonavietė: ,,Ar normalu, kad prie tvenkinio nėra tualeto?“

Jonavietė: ,,Ar normalu, kad prie tvenkinio nėra tualeto?“

,,Neseniai su vaikais nuvykome pasimaudyti prie trečio tvenkinio. Po poros valandų maudynių supratome, kad šalia nėra tualeto. Kai sūnus užsimanė atlikti savo reikalus, susiruošėme eiti namo. Tuomet iš vandens pasigirdo ne vieno berniuko raginimas niekur neskubėti ir tiesiog bristi gilyn į vandenį… Turbūt kiekvienam yra aišku, kodėl mums buvo pasiūlyta likti vandenyje... Ar normalu, kad žmonės šlapinimąsi tvenkinyje supranta, kaip savaime suprantamą dalyką? Gal reiktų pagalvoti apie tualetų įrengimą? Gal tada turėtume švaresnį vandenį? Ar tualetai neturėtų būti įrengti prie kiekvieno tvenkinio?“, – klausė jonavietė Agnė.

Jonavos vaikai pasipuoš atšvaitais
Jonavos policijos pareigūnų po išlaikyto egzamino laukia nauji darbai
Batėgaliečiai džiaugiasi laisvalaikiui skirtomis patalpomis

Jonavos miesto seniūnas Povilas Beišys: ,,Nei prie vieno tvenkinio Jonavoje neprivaloma įrengti tualetų, nes šalia jų nėra oficialių, registruotų paplūdimių. Tai yra tvenkinių krantai, kurie tiesiog nupilti smėliu tam, kad žmonės galėtų maudytis. Varnutės tvenkinyje besimaudantys jonaviečiai gali naudotis Joninių slėnyje stovinčiais biotualetais. Kalbant apie trečiąjį tvenkinį, iki šiol nebuvo poreikio įrengti tualetus šalia jo – čia rinkdavosi mažai poilsiautojų. Žinoma, ši vasara išsiskiria savo šiluma. Galbūt dėl to poreikis ir atsirado. Šiais metais turbūt jau nespėsime apsvarstyti naujų tualetų įsigijimo galimybės, tačiau dėl kitų metų tikrai pagalvosime.“

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

 

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI