Jonaviečių konfliktas neapsiėjo be policijos įsikišimoAndriaus Lobovo nuotr.

Jonaviečių konfliktas neapsiėjo be policijos įsikišimo

Sekmadienio pavakarę Jonavos miesto II ir III tvenkinių teritorijoje kilo konfliktas. Pasak jonaviečio Andriaus Lobovo, čia poilsiavusių žmonių ramybę sudrumstė keliuku praskriejęs automobilis ir vos nepartrenkęs dviejų vaikų. Į incidento sūkurį įsitraukti teko ir policijos pareigūnams – dėl eismo įvykio pradėtas tyrimas.

Atšilus orams prasidėjo žolės deginimas
Miške rado žmogaus kaukolę
Už užtrenktų durų – vienerių metų mergaitė

Andriaus Lobovo nuotr.

„Su savo trimis vaikais buvau prie tvenkinio. Jie maudėsi, o aš juos prižiūrėjau. Staiga išgirdau atvažiuojantį automobilį. Pradėjau dairytis ir matau, kad pėsčiųjų zona atskrieja moters vairuojama transporto priemonė, kurios greitis gal 4050 km/val. Tuo pačiu taku ėjo šeima su dviem mažais vaikais, o ji pralėkė visai pro šoną. Žmonės pradėjo šaukti ant vairuotojos. Tuomet ji pradėjo aiškinti, kad pėstieji turi vaikščioti atsargiai. Mano kantrybė taip pat neatlaikė. Pasakiau, kad nufotografuosiu jos automobilį ir iškviesiu policiją. Ji sakė kviesti, tačiau kai po 20 min. atvyko pareigūnai, jos jau nebuvo – atėjo kažkoks vaikinas, jie įsėdo į automobilį ir išvažiavo.  Policininkai supildė protokolą bei paaiškino, kaip reikia važiuoti gatvele, kurioje eismas paprastiems automobiliams leidžiamas tik išskirtiniu atveju. Čia būtina įsijungti avarinį signalą ir judėti ne didesniu, kaip 20 km/val. greičiu.  Nusprendžiau viską paviešinti, nes žmonės turi žinoti, kad ta vieta jiems nėra saugi. Mano vaikui taip padarytų, tai aš nežinau…“ – pasakojo A. Lobovas.

Primename, kad šiuo keliuku motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas, išskyrus mopedus, motociklus be priekabų, maršrutinį, aptarnaujantįjį transportą ir skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ pažymėtas transporto priemones.

Kaip „Naujienoms“ pasakojo Jonavos policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Raimondas Zinkevičius,  dėl šio įvykio pradėtas tyrimas. Nepaisant to, kaltinimų sulaukusi moteris turi pasiteisinimą.

„Į mus kreipęsis asmuo teigė, kad šalia II tvenkinio taku važiavusi moteris vos nekliudė praeinančių žmonių. Jis pasakojo, kad automobilis judėjo dideliu greičiu, chuliganiškai. Pareiškimas priimtas ir šiuo metu vyksta tyrimas. Žinau, kad vairuotoja vairavo jos mamai priklausantį automobilį ir važiavo į savo namus, kurie yra šalia to tvenkinio. Dėl to moteris gali važiuoti minėtu taku, nors ten ir yra ženklas, draudžiantis paprastų automobilių eismą. Tiesiog spręsime, ką toliau daryti su šiuo atveju. Dabar sunku daugiau kažką komentuoti“, – kalbėjo R. Zinkevičius.

KOMENTARAI