Jonaviečio kūryba – „Power Hit Radio“ grojaraštyje

Jonaviečio kūryba – „Power Hit Radio“ grojaraštyje

Justinas Katinas jonaviečiams žinomas kaip šokių muzikos kūrėjas, kartu pristatęs ir ne vieną vaizdo klipą. Nors visi vaikino darbai sulaukė ne vieno tūkstančio peržiūrų „YouTube“ kanale, paskutinis kūrinys jam atnešė „Power Hit Radio“ radijo stoties pripažinimą ir bus grojamas tarp populiariausių pasaulio šokių muzikos hitų.

Mažųjų ekskursija į Ruklą
Jaunimas imasi pabėgėlių ambasadorių vaidmens
Įkūrė savanorių organizaciją

Justinas Katinas

Šokių muzika

Šokių muzikos kūrimu jonavietis Justinas Katinas susidomėjo maždaug prieš penkerius metus. Nuo tada jis pristatė penkis muzikinius kūrinius, asmeninės kūrybos vaizdo klipus bei vienos dainos remiksą. Visai neseniai vaikinas įrašė 6-ąjį savo darbą – dainą „Me and You“. Pastaroji bus girdima itin jaunimo tarpe populiarios radijo stoties – „Power Hit Radio“ – klausytojams.

„Dainą radijo stočiai nusiunčiau pats. Esu siuntęs ir kitus savo kūrinius, tačiau teigiamą atsakymą gavau tik šį kartą. Jame buvo nurodyta ir konkreti data, kada daina bus pristatyta stotyje. Mane tai tikrai labai nudžiugino, bet negaliu sakyti, kad nesitikėjau. Supratau jau ir ankščiau, jog kūrinys yra tikrai neblogas. Man tai kartojo ir draugai, ir kiti atlikėjai. Šios dainos šansus padidino ir pats jos žanras – „Deep House“. Taip pat prisidėjo gera jos kokybė. Tai yra pirmasis mano profesionaliai skambantis darbelis. Tiesa, jei ankstesniuose kūriniuose skambėjo ir mano paties parašyti dainų žodžiai, tai šios dainos teksto kūrybą, dėl laiko stokos, patikėjau amerikietei Alex Marie Brinkley. Ji ir sudainavo žodžius. Visas procesas užtruko tik kelias dienas, tačiau kai išgirdau jos atsiųstą rezultatą, likau labai nustebintas. Tada nebuvo gaila net ir įdėtų investicijų“, – kalbėjo J. Katinas.

Idėja gimė kelyje

Paklausus, iš kur vaikinas semiasi kūrybinio įkvėpimo ir idėjų, jis tikina, kad šios gimsta visai netikėtai. Netikėtai autoriaus galvoje atsirado ir „Me and You“ dainos skambesys.

„Dažniausiai kuriu tai, kas man pačiam patinka. Tik dėl to kyla įvairių idėjų, kurias pasiseka nesunkiai įgyvendinti. Kiti atlikėjai man nesuteikia įkvėpimo. Didžiausias įkvėpėjas – aš pats. Jau penktus metus mano hobis – muzika. Per tą laiką daug ko išmokau ir dabar jau sugebu visiškai netikėtai atėjusias mintis paversti realybe. Paskutinio mano darbo idėja gimė visai netikėtoje ir juokingoje situacijoje – vairuojant. Kadangi tuo metu turėjau su savimi nešiojamą kompiuterį, sustojau ir įrašiau pagrindinę melodiją, sudėjau kūrinio struktūrą. Pamenu, dalinausi tuo su savo draugais ,,Snapchat“ paskyroje. Vėliau, atradęs laiko, visą dieną paaukojau melodijai pabaigti. Buvo tikrai smagu, kad pirmą kartą sugebėjau idėją paversti realiu produktu. Ankščiau, kai neturėjau daug žinių, kurdavau tai, kas gaudavosi savaime. Na, o kalbant apie tai, ar mano dainos įtraukimas į „Power Hit Radio“ grojaraštį yra didelis pasiekimas, galiu pasakyti, kad prieš metus būčiau atsakęs – taip. Dabar, kai turiu daugiau žinių, su jomis paaugo ir mano galimybės bei tikslai. Šis pasiekimas tik leido suprasti, kad einu tinkamu keliu”, – pasakojo J. Katinas.

Nufilmuotas Honkonge

Justino Katino muzikos gerbėjai jau žino, kad pirmuosiuose jo dainų vaizdo klipuose buvo galima išvysti įamžintus Jonavos gatvių vaizdus. Vis tik šįkart žiūrovai galės grožėtis Honkongo grožiu – vaizdinę medžiagą nufilmavo ten viešėjusi pora.

„Klipą sumontavau pats, tačiau jo medžiaga nufilmuota Honkonge. Ja su manimi pasidalino „ECMA“ modelių agentūros jaunieji modeliai – jonavietė Gustė ir kaunietis Edvinas. Pora visą kūrybos procesą labai mane palaikė ir motyvavo. Visgi pačiam organizuoti filmavimą, kurti scenarijų, nėra paprasta. Tai reikalauja daug investicijų bei laiko, o rezultatas su mažu biudžetu ne visada tenkina. Kol kas pasiliksiu ties savo sritimi – muzika”, – ,,Naujienoms” pasakojo vaikinas.

KOMENTARAI