Jonaviečiams – roko dozėkoncertavo ir geros nuotaikos dozę dovanojo ir roko grupė iš Kauno „Bon Jeans". Kęstučio Putelio nuotr.

Jonaviečiams – roko dozė

Festivalis „Vasara Jonavoje 2018“ tęsiasi. Šeštadienį įvykęs roko muzikos vakaras į Joninių slėnį sutraukė nemažai gerbėjų. Susirinkusiesiems koncertavo ir geros nuotaikos dozę dovanojo jonaviečių grupė „Titus“ bei profesionali, populiari roko grupė iš Kauno „Bon Jeans“.

LTeam olimpiniame žiemos festivalyje – sporto ir pramogų samplaika
Socialinių paslaugų centre pjūklu sužalota darbuotoja
Jonaviečiai pristato pirmąjį Lietuvoje autonominį robotą-gelbėtoją vandenyje (foto, video)

Mūsiškė grupė „Titus“ panašiuose renginiuose dalyvauja nebe pirmą kartą. Šiemet jos nariai atliko savo kūrybos dainas, tik paskutinę, anglišką, „pasiskolino“. Tarp atliktų dainų – ir jau žinomos „Kai muzika šalia“, „Skubam“, „Azotiškiausias miestas“, ir naujausia  „Ilgesys“,  viešame renginyje nuskambėjusi pirmą kartą.

Muzikantai ne tik patys nestokojo geros nuotaikos, bet ir kvietė susirinkusiuosius prisijungti prie jų, paploti, pajudėti. Kraštiečiai koncertavo visą valandą, tad daugelį klausytojų pavyko išjudinti.

Priminsime dabartinę „Titus“ sudėtį: Mindaugas Legas (vokalas, gitara), Gediminas Legas (mušamieji, vokalas), Romas Kmitas (solo gitara) ir Gotvaldas Ambrazaitis (bosinė gitara).

Pasak grupės narių, ir muziką, ir žodžius jie kuria patys. Daugiausiai tai daro R. Kmitas ir M. Legas. Tad šis kolektyvas atlieka beveik tik savo sukurtas dainas ir lengvesnio, ir sunkesnio roko stiliais.

„Džiugu, kad Jonavos kultūros centras nepamiršta ir roko muzikos, rengia tokius vakarus. Dar maloniau, kad renginys pritraukia klausytojų. Esame patenkinti puikiu įgarsinimu, taip pat draugiška publika. Norime padėkoti tiek organizatoriams, tiek žiūrovams. Tikimės, kad ir ateityje tokie renginiai vyks ir bus galimybė juose sudalyvauti. Džiaugiamės ir puikiu oru, mat užpernai roko vakare teko groti ir merkiant lietui“, – savo įspūdžius išsakė pakalbinti „Titus“ muzikantai.

Antroje dalyje estafetę iš vietinių muzikantų perėmė svečiai – veteranais tituluojami, tačiau energijos nestokojantys „Bon Jeans“. Išskyrus būgnininką Robertą Dusevičių, kiti grupės nariai – Giedrius Balčiūnas, Ramūnas Grybauskas ir Dalius Mintaučkis ne tik groja, bet ir dainuoja.

Kauniečių programoje kaitaliojosi populiarios roko krypties dainos lietuvių ir anglų kalbomis. Ne viena jų buvo žinoma ir jonaviečiams, todėl šie neatsispyrė muzikantų kvietimui padainuoti kartu ir pašokti. „Žiūrovai – fantastiški“, – vakaro eigoje patikino „Bon Jeans“.  Sutvirtindami savo nuomonę, vienai aktyviai mažajai šokėjai „rokeriai“ įteikė saldų prizą.

Greit prabėgo koncertui skirtas laikas. Nuskambėjus paskutinei dainai, susirinkusieji dar prašė pakartoti. Tad kiek atsipūtę muzikantai paragino visus ateiti arčiau ir užtraukė populiariąją „It‘s my life“ („Tai mano gyvenimas“). Tuomet ir santūrūs žiūrovai tapo aktyviais vakaro dalyviais.

„Naujienų“ inf.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI