Jonaviečiai svilino puodus

Jonaviečiai svilino puodus

Informacija apie gaisrus nuo liepos 10 d. iki liepos 17 d. Jonavos rajone.

Šventinį savaitgalį Jonavoje – gaisrai, eismo įvykis ir užlietas butas
Prie baro – dūriai peiliu
Sulaikytas neblaivus vairuotojas

Liepos 11 d. gautas pranešimas, kad iš 1-ojo Sodų g. namo virsta dūmai. Atvykę ugniagesiai rado uždūmintą vieną pirmojo aukšto laiptinę. Kai buto savininkas atidarė duris, paaiškėjo, kad ant viryklės prisvilo puodas su maisto produktais. Kitą dieną kitas šeimininkas svilino puodą Lietavos g. 47 daugiabučio name. Šįkart pranešta, kad veržiasi dūmai iš balkono. Išlaužus duris, patekta į buto vidų. Nuo viryklės vėlgi nukeltas prisvilęs puodas, išvėdintos patalpos.

Panašus įvykis užregistruotas liepos 16 d. Chemikų g. 62. Tik čia užsitrenkė daugiabučio namo buto durys, savininkė negalėjo patekti į vidų, o virtuvėje  ant viryklės buvo paliktas verdantis puodas. Atvykę ugniagesiai mechaninėmis kopėčiomis per pravirą langą pateko į butą ir iš vidaus atidarė duris.

Liepos 11 d. Praulių k. (Šilų sen.) užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė visas stogas, medinė perdanga, apie du kub. m malkų, aprūko visos patalpos. Sudegė apie 1 t skerdienos. Labiausiai tikėtina gaisro kilimo priežastis – neatsargus žmogaus elgesys.

Liepos 16 d. Čičinų k. (Kulvos sen.) užsidegė sukrautas šienas. Labiausiai tikėtina gaisro kilimo priežastis – neatsargus žmogaus elgesys.

Tą pačią dieną Stoties g., Jonavoje, išdegė 6 arai sausos žolės.

 

Kristina MISIŪNIENĖ, Jonavos PGT VPPP inspektorė

KOMENTARAI