Jonaviečiai siekia sportinių aukštumų

Vasario 3 d. Kėdainių sporto arenoje vyko Lietuvos reitingo sportinių šokių atviras Kėdainių krašto čempionatas 2019, kuriame dalyvavo ir jonaviečiai.

Rungtyniavo šešiasdešimtmečiai ir vyresni futbolo mėgėjai
Kovo 11-ąją Jonavoje – patriotiškai nusiteikusių sporto aistruolių šventė
Pasistiprinę „Ultros“ rinkdami taškus žengia link prizinės vietos

Sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ mokytojai Dalia ir Michailas Ržeuskiai yra išugdę ne vieną Lietuvos čempioną bei pirmenybių prizininką. Šiose varžybose Federacijos skyrimu teisėjavo tarptautinės kategorijos vertintojas M. Ržeuskis. Vertintojų komandoje –  4 Lietuvos teisėjai, 3 – iš Latvijos, po 1 – iš Estijos ir Rusijos (reitingo varžybose).

Iš 19 stipriausių Lietuvos šokėjų Solo Latino jaunučių I+II grupėje dvi sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ šokėjos pateko į finalą: Ieva Lobinaitė iškovojo šeštąją vietą, o Ema Grikšaitė tapo antrosios vietos laimėtoja.

E4 grupėje pirmą kartą poroje startavo Juozas Lobinas ir Ieva Lobinaitė. Iškovota pirmoji vieta.

Solo jauniai I+II grupėje, aplenkusi didelį varžovių būrį, ketvirtąja vieta džiaugėsi  Austėja Paškevičiūtė. Šioje grupėje mergaitė startavo pirmą kartą.

Pati mažiausia šokėjėlė Vakarė Pšitulskytė iškovojo pirmąją vietą ir apdovanota pirmąja savo sportinio gyvenimo taure.

Didžiausi sveikinimai visiems šiame čempionate dalyvavusiems sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ šokėjams ir didžiausios sėkmės garsinant savo miesto vardą ir siekiant sportinių aukštumų ateityje.