„Jonava“ apmaudžiai nusileido čempionams

„Jonava“ apmaudžiai nusileido čempionams

Penktame A lygos ture pirmą nesėkmę 1:2 (0:0) prieš Vilniaus „Žalgirį“ patyrusios „Jonavos“ ekipos žaidėjai ir treneriai neslėpė apmaudo, o labiausiai apgailestavo, kad pritrūko tikėjimo savo jėgomis.

Prie „Sintek-Jonavos“ trenerių štabo prisijungė R. Grigas
Vaikai džiaugėsi olimpiada „Jaunasis atletas“
Bronzos medalis – jonavietėms

„Pirmiausia norėčiau pasveikinti „Žalgirį“ su pergale. Laukėme sunkių rungtynių, o kai išvarė jų vartininką, tikėjomės taškų šiame mače, bet nepavyko. Viena yra kalbėti, kita – atlikti aikštėje. „Žalgiris“ šiuo metu yra aukštesnio meistriškumo komanda, turinti daug individualiai stiprių žaidėjų, kurie ir nulėmė šių rungtynių baigtį, – nesėkmės priežastis vardijo „Jonavos“ vyr. strategas Donatas Vencevičius. – Pagrindinis priekaištas mūsų žaidėjams – jie netikėjo iki galo. Nors rezultatas buvo 0:2, tikrai turėjome kelias neblogas situacijas. Vienintelė pretenzija – kad nuleidome galvas po antro įvarčio.“

Po „Jonavos“ saugo Martyno Dapkaus perimto kamuolio ir pradėtos atakos raudoną kortelę užsidirbo „Žalgirio“ vartininkas Armantas Vitkauskas. „Viską padariau, kad išspausčiau maksimumą iš šios situacijos“, – apie svarbiausią pirmo kėlinio epizodą pasakojo saugas.

M. Dapkus taip pat įvardijo, kad šiandien koją pakišo tikėjimo stoka. „Kaip ir minėjo treneris, per mažai tikėjome, kad galime įveikti „Žalgirį“. Galima kaltinti tik save, nes iš šių rungtynių turėjome mažiausiai bent tašką išsivežti. Bet tai turime priimti kaip pamoką, reikia pasimokyti iš tokių klaidų, nes sezono metu dar bus visko. Esant tokiai situacijai, galėjome išspausti daug daugiau. Po pirmo kėlinio dar nebuvo taip blogai, bet antrame kėlinyje pats savimi nusivyliau“, – apmaudo neslėpė žaidėjas.

Kitą savaitę, balandžio 12 d., „Jonava“ (6 taškai) savo namų stadione susitiks su antroje lentelės vietoje esančiu Klaipėdos „Atlantu“ (8 taškai).

fkjonava.lt inf. ir nuotr.

KOMENTARAI