Jaunajam tenisininkui nusišypsojo sėkmė

2018 m. birželio 15 – 17 dienomis VšĮ „Palangos teniso mokykla“ organizavo tarptautinį Vaikų lauko teniso oranžinio kamuolio turnyrą „TENNIS10s Palanga OPEN 2018“, kuriame dalyvavo 30 mažųjų 9 m. ir jaunesnių tenisininkų iš Lietuvos, Kaliningrado, Latvijos. Šiose varžybose savo jėgas išmėgino ir jonavietis Ugnius Remeikis.

Jonaviečiai siekia sportinių aukštumų
Reguliarųjį sezoną „Aušrinė-KKSC“ baigė dvejomis pergalėmis
Jonavoje vyko Lietuvos diskgolfo taurės varžybos

Devynmetis sportininkas treniruotes lanko Kėdainių sporto centre (treneris J. Sinkevičius) bei atstovauja Kauno teniso mokyklą „Ąžuolynas“. Nuo trejų metų besidomintis tenisu, Jonavos Panerio pradinės mokyklos moksleivis jau yra pasiekęs nemažai pergalių.

Palangoje jaunieji teniso talentai varžėsi vienetų ir dvejetų susitikimuose. Burtai lėmė, kad pirmąjį vienetų susitikimą U. Remeikiui teko žaisti su sportininku O. Ronis iš Liepojos (Latvija). Nors susitikimas prasidėjo 0/4 O. Ronio naudai, tačiau Ugnius likusią žaidimo dalį sužaidė be klaidų ir laimėjo. Ketvirtfinalyje jonavietis susitiko su VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ atstovu Kostu Gagilu, kurį įveikė tokiu pačiu rezultatu. Po šio susitikimo U. Remeikis pateko į pusfinalį, kuriame rezultatu 4/0  parklupdė Marsel Drimalovskij iš VšĮ „Baltic Tennis Club“. Finale jonavietis susitiko su kitu VšĮ „Baltic Tennis Club“ atstovu  klaipėdiečiu Augustu Dulinsku, kurį įveikė rezultatu 4/1 4/0.  Po turnyro U. Remeikis džiūgavo iškovotu čempiono titulu bei laimėta visa dėže ledų.

Vėliau sekė dvejetų varžybos, kuriose partneriu Ugnius pasirinko finalistą Augustą Dulinską iš VšĮ „Baltic Tennis Club“. Berniukai pirmąjį susitikimą žaidė prieš Mėtą ir Kiprą Grimalius iš VšĮ „Klaipėdos teniso mokykla“ bei juos įveikė rezultatu 2/2 bei 3/1. Finale Ugnius su Augustu po įnirtingos kovos parklupdė brolius Faustą ir Gustą Leščinskus iš VšĮ „Klaipėdos teniso akademija“ 4/0 1/3 3/1. Čempionai buvo apdovanoti medaliais bei rėmėjų dovanomis.

Užaugęs Ugnius svajoja tapti žinomu tenisininku ir garsinti Lietuvą užsienio turnyruose.