Įvertino ir Jonavos rajono žiniasklaidą

Įvertino ir Jonavos rajono žiniasklaidą

Jonavos rajono savivaldybės administracijos užsakymu šių metų gegužės–liepos mėnesiais buvo atliekama sociologinė apklausa, kurios tikslas – sužinoti rajono gyventojų nuomonę apie vietos savivaldos ir kitų institucijų teikiamas paslaugas, taip pat nustatyti viešųjų paslaugų vartotojų pasitenkinimo indeksą. Tirta ir rajono gyventojų nuomonė apie Jonavos regioninę žiniasklaidą. Geriausiai įvertintas – „Naujienų“ laikraštis.

„Tautiška giesmė“ skambėjo ir Jonavoje, ir ant rajono piliakalnių
Jonaviečius užbūrė operos muzikos magija
Joninės Jonavoje – be alkoholio, bet su šokiais iki paryčių

Apklausa vykdyta įgyvendinant vidaus reikalų ministro 2009 m. birželio 30 d. įsakymo Nr. IV-399 nuostatas. Ją vykdė konkurso tvarka atrinkti nepriklausomi tyrėjai dr. Daiva Bubelienė ir mokslinis konsultantas prof. habil. dr. Gediminas Merkys.

Šiuo metu jau yra parengta Jonavos rajono savivaldybės gyventojų pasitenkinimo viešosiomis paslaugomis indekso nustatymo tyrimo ataskaita, kurią viešai pristatys patys tyrėjai.

Apklausoje, be kitų viešųjų paslaugų, tirta ir rajono gyventojų nuomonė apie regioninę žiniasklaidą. Iš jos priemonių jonaviečiai geriausiai įvertino laikraštį „Naujienos“. 2018 m. palankiai jį vertina 66,4 proc. apklaustųjų, neutraliai – 26 proc., nepalankiai – 7,6 proc.

Visą ataskaitą galite pamatyti paspaudę čia.

„Naujienų“  redakcija dėkoja laikraščio skaitytojams  ir kviečia toliau bendradarbiauti.

Visi besidomintieji šio tyrimo rezultatais kviečiami rugsėjo 24 d. 10 val. atvykti į rajono Savivaldybės Jeronimo Ralio salę.

 Savivaldybės ir „Naujienų“ inf.

KOMENTARAI