Istorinė diena Jonavos futbolui: 4 vieta A lygoje

2017 m. sezoną LFF A lygoje „Jonavos“ futbolininkai baigė 4 vietoje. Tai - aukščiausia klubo istorijoje užimta pozicija.

Klubo gerbėjų nuomonė išklausyta – išrinktas naujas logotipas
Achemiečių sporto žaidynių teniso turnyre pajėgiausias Sigitas Liutkus
Paaiškėjo konkurso nugalėtoja

Perrašyti klubo istoriją jonaviečiams pavyko sekmadienį Jonavoje, savo žiūrovų akivaizdoje, paskutines sezono rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“ rezultatu sužaidus lygiosiomis 2:2.

Pergalės atveju uostamiesčio klubas būtų nustūmęs „Jonavą“ laipteliu žemiau.

Pirmąjį įvartį 9 rungtynių minutę pelnė šeimininkai. Standartinės situacijos metu nesėkmingai sužaidė svečių gynėjas Mantas Fridrikas, numušęs kamuolį tiesiai L. Stonkui, kuris savo šanso nepraleido.

Po kelių minučių jonaviškiai sukūrė dar vieną pavojingą momentą, o Vytui Gašpuičiui teko krentant blokuoti Maksimo Marusičiaus smūgį. Plojimų susilaukė ir efektingas Martyno Dapkaus bandymas įmušti smūgiu per save.

26 minutę „Atlantas“ išlygino rezultatą. Po perdavimo gynėjų atmuštas kamuolys atiteko Tadui Labukui. Jį susistabdęs puolėjas mušė neatremiamai.

Praėjus septynioms minutėms T.Labukas į savo sąskaitą įsirašė dublį. Jo tolimo baudos smūgio vartininkas Tadas Simaitis atremti nesugebėjo.

Išlyginti rezultatą „Jonavai“ pavyko mačo pabaigoje. L. Stonkaus galva smūgiuotą kamuolį vartininkas atrėmė, pakartotiniu smūgiu į jį pataikė ir M. Marusičius, kol galų gale trečiuoju bandymu į tinklą kamuolį įgrūdo Artiomas Osipovas. Arbitrai įvartį įskaitė M. Marusičiui, nes kamuolys vartų liniją kirto dar jo smūgio metu.