Išrinktos „Metų jonavietės“Pasveikintos "Metų jonavietės". Kęstučio Putelio nuotr.

Išrinktos „Metų jonavietės“

Moters dienos išvakarėse Jonavos kultūros centro Didžiojoje salėje jau trečius metus iš eilės paskelbtos ir pasveikintos „Metų jonavietės“. Išrinktos iškilios kraštietės, kurios savo veikla, kasdieniu darbu ir asmeninio gyvenimo liudijimu kiekvienam gyventojui yra sektinas ir siektinas pavyzdys.

Kalėdų Senelis neužmiršo užsukti ir į Pabėgėlių priėmimo centrą
TAU studentai baigė mokslo metus
Apdovanoti bendrovės „Jonavos paslaugos“ darbuotojai

Gyventojai turėjo galimybę išrinkti kandidates trijose nominacijose: „Metų jonavietės – gerumo švyturio“, „Metų jonavietės – bendruomeniškumo įkvėpėjos“, „Metų jonavietės – profesijos pavyzdžio“.

Už gerus darbus, labdaringą veiklą ir nesavanaudišką rūpinimąsi artimu „Metų jonavietės – gerumo švyturio“ nominacija buvo įteikta „Carito“ Jonavos dekanato vedėjai Stanislavai Daubarienei.

Antroji nominacija skirta bendruomeniškumo dvasios skleidėjai, moteriai, kuri aktyvi visuomeninėje veikloje – Elenai Tuzovienei, Bukonių kaimo bendruomenės aktyvistei, ilgametei Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorei.

„Metų jonavietės – profesijos pavyzdžio“ nominacijoje apdovanota Jonavos kultūros centro mišraus choro „Žemyna“ vadovė Violeta Michelkevičienė, kuri dėl savo profesinės veiklos Jonavos gyventojų yra pastebima, mylima ir gerbiama.

Po gražių sveikinimų koncertavo jonaviečių ansamblis „Broliai“ ir muzikos grupė „el Fuego“.

2016-aisiais „Metų jonavietėmis“ išrinktos bendruomenės pareigūnė Larisa Paklina, VšĮ „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras“ įkūrėja Joana Gudžiūnienė, vaistininkė Vida Jokimienė, vienuolė sesuo Pranciška Bubelytė, Ruklos „Caritas“ vadovė Virginija Noreikienė, jaunoji pianistė Julija Rockina.

Pernai „Metų jonavietės“ titulu pagerbtos Jonavos viešosios bibliotekos direktorė Skirmutė Gajauskaitė, ilgametė folkloro ansamblio „Laduta“ vadovė Elena Živaitienė, Jonavos ligoninės Fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos skyriaus vyr. slaugytoja Laimutė Medėkšienė,  labdaros ir paramos fondo „Gerumo sparnai“ vadovė Loreta Velch.

Plačiau skaitykite laikraštyje „Naujienos“.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI