Įspūdinga sezono pradžia pratęsta triuškinančia pergale prieš kaimynus

Įspūdinga sezono pradžia pratęsta triuškinančia pergale prieš kaimynus

2018 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų (35+) čempionato Aukštaitijos regione sužaisti trečiojo turo susitikimai. Sezono pradžioje iki šiol lygių neturėjo trys komandos, tarp kurių buvo ir Jonavos „Klevo“ senjorai. Virginijaus Nutauto treniruojama komanda dar nežaidė su kitomis pirmaujančiomis ekipomis, tačiau ir kitos komandos nėra lengvai įveikiamos.

Svarūs Jonavos plaukikų su plaukmenimis rezultatai
Kiokušin karatė sportininkų kovos
Sporto klubo „Kumite“ sportininkų viešnagė Kėdainiuose

Trečiadienį jonaviečiai sporto centro stadiono dirbtinės dangos aikštelėje susitiko su Ukmergės „Vienybė“ vienuolike. Pirmajame kėlinyje lengvo pasivaikščiojimo aikštelės šeimininkams tikrai nebuvo. Darbo turėjo ir „Klevo“ vartininkas Irmantas Kovalenko, atrėmęs svečių žaidėjo smūgį. Visgi, įpusėjus kėliniui jonaviečiai įstengė įgyti minimalią persvarą, kai į varžovų baudos aikštelę įsiveržęs Denis Šichranov pasiuntė kamuolį į vartus.

Po pirmojo kėlinio toks „slidus“ rezultatas dar tikrai negarantavo pergalės, tačiau Jonavos futbolo senjorai po pertraukos atrodė daug geriau už varžovus ir perėmę iniciatyvą, ją pavertė įvarčiais. Solidžią pergalę iš pradžių padėjo „nukalti“ du rezultatyviausi komandos žaidėjai. Iš krašto perdavus kamuolį į jau vartininko aikštelę, perdavimą tiksliu smūgiu uždarė Jevgenijus Medvedevas, o ne užilgo, savo antrąjį įvartį mače pelnė ir D. Šichranov.

Po trečiojo įvarčio žaidimas tapo daug paprastesnis ir dar dvi atakos pasibaigė rezultatyviai. Puikų įvartį smūgiu iš eigos ir nuo virpsto kamuolį į svečių vartus įskraidino Linas Korsakas, o tašką mače padėjo Gediminas Perednis. Nors jonaviečiai dar turėjo progų pasižymėti, tačiau to padaryti nepavyko ir „Klevas“ šventė trečiąją pergalę iš eilės rezultatu 5:0.

Per trejas rungtynes Jonavos senjorai laimėjo visas bei įmušė 13 įvarčių, iš kurių J. Medvedevas ir D. Šichranov pelnė po 4.

Kitose rungtynėse savo pirmąją pergalę įsirašė Kauno „Virpstas“, kuris savo aikštelėje minimaliu skirtumu 1:0 įveikė pirmąją nesėkmę patyrusius Alytaus „Dainavos senjorus“. Dar viename mače Kėdainių „Nevėžis“ ir Panevėžio „Ekrano senjorai“ išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomis (2:2). Po šių rungtynių vienvaldžiu lyderiu tapo Jonavos „Klevas“.

Po dviejų turų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.“Klevas“                               3          3          0          0          13-3     9

2.“Dainavos senjorai“             3          2          0          1          11-4     6

3.“Prelegentai“                        2          2          0          0           7-4      6

4.“Virpstas“                            3          1          0          2           5-7       3

5.“Nevėžis“                             3          0          1          2          4-10     1

6.“Ekrano senjorai“                 2          0          1          1          4-10     1

7.“Vienybė“                            2          0          0          2           1-7       0

Gegužės 9 d., trečiadienį, „Klevas“ ketvirtojo turo rungtynes žais Panevėžyje su „Ekrano senjorai“ ekipa.

 

KOMENTARAI