Įspūdinga rezultatyvumas: keturios rungtynės – 51 įvartis

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse sužaisti 11-ojo turo susitikimai. Sunku būtų prisiminti vieną pirmenybių turą per daugybę metų, kai per ketverias rungtynes būtų pasiekta tiek daug įvarčių. Šiame ture buvo gerinami komandiniai rezultatyvumo rekordai. Per ketverias sužaistas rungtynes įmuštas net 51 įvartis! Savo varžovams įvarčių nepagailėjo „Gaschema“, pelniusi net 17 įvarčių.

Salės futbolo pirmenybėms artėjant (pakoreguotas tvarkaraštis)
Futbolo mėgėjai sezoną pradėjo ypač rezultatyviu žaidimu
Tenisininkai užbaigė vasaros sezoną

Būtent „Gaschema“ pirmoji praleido įvartį ir jau antrąją minutę R. Kazanakovas leido „Pirmas kartas“ ekipai išsiveržti į priekį ir bent akimirkai pagalvoti apie pirmus taškus šiose pirmenybėse. Tačiau jiems ne tik kad neteko įsirašyti bent tašką, bet varžovų buvo tiesiog nušluoti. Pirmojoje rungtynių dalyje „Gaschema“ varžovams atseikėjo 9, o po pertraukos – dar 8 įvarčius. Aišku, „Pirmas kartas“ mačo pabaigoje įstengė dar du kartus pasižymėti, bet išvengti sutriuškinimo nepavyko. „Gaschema“ laimėjo rekordiniu rezultatu 17:3.

Kitos trys pirmaujančios komandos taip pat įsirašė pergales, tačiau sunkiausiai sekėsi „Vikingams“, nors susitikimo pradžia buvo kaip iš natų. „Vikingai“, vedami K. Leonovičiaus (pelnė 4 įvarčius), tapo dar vienais savotiškais rekordininkais. Per pirmąsias 8 minutes „Energijai“ sumušė net 5 įvarčius. Toks spartus tikslių smūgių atlikimas galėjo pagerinti ir „Gaschemos“ rekordą, tačiau žaidimas sustojo. Energetikai įsibėgėjo ir patys pademonstravo rezultatyvų puolimą. Dar pirmajame kėlinyje „Vikingų“ vartininkas R. Gogis keturis kartus traukė kamuolį iš vartų tinklo. Visgi, pastarieji po pertraukos išsaugojo turėtą pranašumą ir laimėjo rezultatyvų susitikimą 8:5.

Kitose dvejose rungtynėse lyderiai šventė lengvas pergales. „Ultros“ netgi išsaugojo savo vartus „sausus“ ir 8:0 įveikė „Jonavos policijos“ ekipą. Tuo tarpu „Viltis“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Vetrolitos-ISG“. Tik baigiantis rungtynės jiems pavyko įmušti bent paguodos įvartį. „Viltis“ iškovojo pergalę rezultatu 9:1. Nugalėtojams O. Maželis pelnė 3 įvarčius. „Vetrolita-ISG“ komandoje antrą geltoną kortelę šiame sezone gavo G. Perednis, kuris privalės praleisti sekančias rungtynes.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

8 Pirmas kartas 11 0 0 11 20-94 0

Per 41 rungtynes pelnyti jau net 355 įvarčiai (vidutiniškai po 8,66 įvarčio per rungtynes).

XI turas

38.„Ultros“ – „Jonavos policija“                     8:0 (6:0)

09 03 KKSC stadiono dirbtinė danga. Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 3 ir 44 min. J. Sosiedkinas, 8 ir 18 min. Saimonas Malinauskas, 12 min. G. Glinskas, 15 min. Sk. Malinauskas, 24 min. R. Drobina, 46 min. T. Makauskas.

39.„Vikingai“ – „Energija“                             8:5 (6:4)

09 03 KKSC stadiono dirbtinė danga. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 1 min. K. Leonovičius 1:0, 2 min. A. Mockus 2:0, 4 min. K. Leonovičius 3:0, 7 min. E. Masiokas 4:0, 8 min. K. Leonovičius 5:0, 9 min. N. Semionovas 5:1, 13 min. L. Petrauskas 5:2, 17 min. M. Padvaiskas 6:2, 19 min. A. Šleževičius 6:3, 20 min. L. Petrauskas 6:4, 28 min. G. Jasilionis 7:4, 38 min. K. Leonovičius 8:4, 45 min. N. Semionovas 8:5.

40.„Viltis“ – „Vetrolita-ISG“                         9:1 (4:0)

09 03 KKSC dirbtinė danga. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 10 min. D. Regelskis 1:0, 11 min. J. Regelskis 2:0, 12 min. D. Vikanis 3:0, 15 min. J. Regelskis 4:0, 34 min. O. Maželis 5:0, 41 min. O. Maželis 6:0, 42 min. J. Medvedevas 7:0, 43 min. J. Medvedevas 8:0, 45 min. J. Ovčinikovas 8:1, 49 min. O. Maželis 9:1.

Įspėti: 17 min. J. Regelskis ir 33 min. O. Maželis (abu – „Viltis“), 10 min. G. Perednis („Vetrolita-ISG“).

41.„Gaschema“ – „Pirmas kartas“                  17:3 (9:1)

09 03 KKSC dirbtinė danga. Teisėjas A. Janovskis.

Įvarčiai: 2 min. R. Kazanakovas 0:1, 3 min. D. Ruckis 1:1, 8 min. A. Ratautas 2:1, 9 min. V. Česnovičius 3:1, 14 min. D. Ruckis 4:1, 15 min. V. Česnovičius 5:1, 16 min. G. Janonis 6:1, 18 min. Š. Sabatauskas 7:1, 20 min. G. Janonis 8:1, 24 min. A. Ratautas 9:1, 27 min. A. Ratautas 10:1, 29 min. Š. Sabatauskas 11:1, 31 min. P. Kvedaravičius 12:1, 35 min. S. Skorupskas 13:1, 40 min. V. Česnovičius 14:1, 41 min. S. Skorupskas 15:1, 45 min. S. Skorupskas 16:1, 46 min. D. Šichranovas 17:1, 47 min. E. Jonaitis 17:2, 50 min. A. Petrauskas 17:3.

Jonavos rajono mažojo (7×7) futbolo pirmenybių