Įsimintina stovyklaujančių vaikų diena (FOTO)

Įsimintina stovyklaujančių vaikų diena (FOTO)

Trečiadienį Ruklos Jono Stanislausko daugiafunkcinio centro dienos centre pas stovyklaujančius vaikus atskubėjo visas būrys draugų, kurie su jais žaidė, pūtė muilo burbulus bei gamino pačius skaniausius burgerius.

Didžiausia gyvenimo dovana – mylėti ir būti mylimam
Pėsčiujų perėja Žeimių tako gatvėje – (ne)reikalinga?
Surengta sniego patrankų keliamo triukšmo patikra

Tai viena iš prezidentinės akcijos „Už saugią Lietuvą Padovanok vaikui vasarą“ iniciatyvų, kur vaikai iš nepasiturinčių ar socialinę atskirtį patiriančių šeimų gali atvykti į dienos stovyklą Rukloje, kurios metu yra užimami edukacinėmis veiklomis, išvykomis. Vaikai čia mokosi ir socialinių įgūdžių, tarpusavio supratimo, bendravimo be patyčių ir dieną praleidžia prasmingai.

Tądien LR prezidentės patarėjos Marijos Dautartaitės kvietimu į Ruklą atvyko „Grill London“ restoranų tinklo atstovai, kurie su vaikais ne tik gamino maistą, bet ir daug bendravo, kalbėjo ir žaidė. Vienas svečias Romanas pasakojo, kad pats yra kilęs iš šio miestelio, visko matęs vaikystėje, o šiuo metu sėkmingai gyvena ir dirba sostinėje.

Svečių paskatinti vaikai dalinosi į tris komandas (Komanda, Burgeriai ir Išrinktieji) bei pasiruošė sau pietus nuo pradžios iki galo.

Į svečius atvyko ir „YNOT Media“ įkūrėjas Andrius Valatka su savo komanda, kurių dėka vaikai turi galimybę šia dienos stovykla nemokamai mėgautis visą vasarą. Berniukai ypač džiaugėsi atvykusiais vaikinais, kurie su jais noriai žaidė futbolą, o vaikams prasitarus, kad neturi kamuolių krepšiniui, juos gavo per nepilną pusvalandį. Vaikai be galo nuoširdžiai priėmė svečius, jiems dovanojo pačių puoštus atminimo šaukštus ir kvietė sugrįžti dažniau!

Joana Gudžiūnienė

KOMENTARAI