Iš Upninkų – palinkėjimas LietuvaiUpninkų krašto moksleiviai laukė atvykstančių akcijos organizatorių. Egidijaus Tamaševičiaus nuotr.

Iš Upninkų – palinkėjimas Lietuvai

Kai Jonavos sporto arenoje buvo duotas startas šimtmečio kelionei „Lietuva Jonavoje“, Upninkų seniūnija pati pirmoji atsiliepė į gražų ir kilnų šios akcijos sumanymą.

Jonavietė: „Ar Neringos gatvė sulauks remonto darbų?“
Patriotiniai jausmai ir pagarba valstybės simboliams
Pasvarstykite – galbūt Jūsų gyvenime atsirastų vietos naujam draugui?

Upninkiečiams buvo įteikta vėliava ir dėlionės dalis. Egidijaus Tamaševičiaus nuotr.

Iškilmingam sutikimui, turėdami energingą seniūnę Lolitą Nekrošienę, bendruomenė ruošėsi iš anksto. Vos Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorės pavaduotojo Lauryno Gailiaus ekipažui įvažiavus į mūsų kaimo prieigą, džiugiais sveikinimais jį pasitiko Upninkų pagrindinės mokyklos mokiniai, kuriems vadovavo kūno kultūros mokytoja Laima Pabriežienė.  Išsirikiavę į liniją, laikydami rankose plačią trispalvę juostą, iškilmingai bėgdami moksleiviai rodė kelią iki pat seniūnijos pastato, kur ir turėjo būti iškelta svečių atvežta vėliava.

„Simbolinei dėlionei ir vėliavai bus rasta garbinga vieta Sporto arenoje. Šventė suburs ne tik Jonavos, bet ir visas mūsų rajono bendruomenes“, – sakė L. Gailius.

Tą dieną gausus upninkiečių būrys atsiliepė ne tik į „Lietuva Jonavoje“ idėją, bet ir į Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimą kūrybingai ir prasmingai paminėti jubiliejinę Valstybės atkūrimo dieną ir prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.

Gal mes ir nebūsime originaliausi, tačiau valstybės trispalves pasistengsime iškelti ir prie savo namų, balkonų, languose. Taip pasveikinsime Žemę, kuri lietuviui yra vienintelė, kad ir kur jis bebūtų, ji – prigimties tąsa.

Tad siunčiame iš Upninkų gražaus žalio lopinio palinkėjimą – Lietuva, tu esi kiekvieno kieme, mūsų širdyje, klestėk ir būk per amžius laisva, šildyk mūsų vaikų ateitį.

 

Ana ALEKSANDRAVIČIENĖ

 

KOMENTARAI