Iš uostamiesčio – trys aukso medaliai

Klaipėdoje vykusiame Lietuvos kiokušin karatė kata (technikos demonstravimo) varžybose puikiai pasirodė Jonavos jaunieji sportininkai. Net penki iš šešių atletų į namus grįžo su padovanojimais. Šiame čempionate dalyvavo 16 Lietuvos karatė kiokušin klubų.

Jonavos boksininkai – Europos jaunių čempionate
Joniškyje užtikrinta pergalė, namuose – nepasipriešinta sostinės „Perlui“
Virtuoziniai snieglentininkų triukai slidinėjimo centre

Jonavos kiokušin karate klubo „Kumite“ atletai, treniruojami Valdo Braslausko ir Alfredo Jakšto, ne tik kovojo dėl prizinių vietų, bet siekė vietos šalies rinktinėje. Kandidatas dalyvauti Europos čempionate Nikita Mitiulin varžėsi U16 amžiaus grupėje ir tarp dvidešimties dalyvių pasiekė pusfinalį, bet jame suklupo ir tapo trečiosios vietos laimėtoju.

Tuo tarpu toje pačioje amžiau grupėje, tačiau jau merginų tarpe puikiai pasirodė Meda Jakaitė. Tarp šešiolikos dalyvių jonavietė varovei nusileido tik finale ir iškovojo antrąją vietą bei užsitikrino teisę dalyvauti Europos čempionate Čekijoje.

Dar trys „Kumite“ klubo atstovai pademonstravo puikų pasiruošimą. Michail Mitiulin, Markas Kuznecovas ir Dominykas Melničuk laimėjo visas savo kovas (po tris) ir tapo varžybų nugalėtojais.

Bendroje įskaitoje Jonavos kiokušin karate klubas „Kumite“ čempionate su dar viena komanda pasidalino 4-5 vietas, į priekį užleisdami didžiuosius šalies miestus. Su tokiu medalių skaičiumi jonaviečiai tarp rajonų buvo geriausi ir pirmąją vietą pasidalino su kaimynais kėdainiečiais.

KOMENTARAI