Įmonės darbuotojai sveikina LietuvąVytauto Kalpoko nuotr.

Įmonės darbuotojai sveikina Lietuvą

Iki Lietuvos šimtmečio likus vos keletui dienų, vis daugiau žmonių siekia pasveikinti šalį ir originaliais būdais priminti apie artėjančią sukaktį. Dovaną Lietuvai parengė ir įmonė UAB „Rizgonys“ – jos bendruomenė atkurtai valstybei iš akmenų sudėjo skaičių 100.

Pokyčiai Jonavoje – gyventojams tik į naudą
Rumunų menininko dovana – šaržai
„Mūsų metai – mūsų turtas“

Nerūdinių medžiagų – žvyro, smėlio, žvirgždo, skaldos ir jų mišinių – gamyba bei prekyba užsiimanti įmonė UAB ,,Rizgonys” Lietuvos šimtmečio proga nusprendė paminėti panaudodami tai, ką patys naudoja kasdieniniame savo darbe. Kaip pasakoja įmonės vadovas Vytautas Maslauskas, tokio „šimtuko“ idėja kilo bendradarbiaujant su Lietuvos geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos ir jos vadovu Jonu Satkūnu. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį, kad būtent žemės gelmės Lietuvai nepailstamai teikia vandenį bei naudingas iškasenas.

„Pradžioje planavome karjero dugne su ekskavatoriumi iškasti skaičių 100. Vis tik dėl potvynių karjerą užtvindė vanduo ir planai pakito. Visas UAB „Rizgonys“ kolektyvas stengėsi ir dirbo kartu. Tiesa, pradžioje darbuotojai gan skeptiškai žiūrėjo į šią iniciatyvą, tačiau pamatė rezultatą ir visi tikrai džiaugėsi savo darbu“, – kalbėjo V. Maslauskas.

Fotografijomis siekiant įamžinti akmeninį simbolį ir Lietuvos trispalvę, šalia suplazdėjo ne tik UAB „Rizgonys“, Geologijos tarnybos, bet ir Upninkų seniūnijos vėliavos.

KOMENTARAI