Gruodžio 15 dieną džiugins ,,Didžioji kalėdinė Jonavos mugė“

Gruodžio 15 dieną džiugins ,,Didžioji kalėdinė Jonavos mugė“

Tikru šventiniu įsibėgėjimu tampantis gruodžio vidurys sukvies Jonavos miesto gyventojus ir svečius į Sporto areną. Gruodžio 15 d. čia vyks ,,Didžioji kalėdinė Jonavos mugė“. Daugiau kaip 100 gamintojų po vienu stogu vilios lankytojus gardžiu maistu, šventine atributika ir dovanų idėjomis. Nemokama mugė pirmuosius lankytojus pasitiks ir nemokamais spaudos leidiniais.

Kolektyvų iš Sakartvelo pasirodymai
G. Kanovičiaus „Miestelio romanso“ skaitymai
Žeimių dvaro sodyboje – netikėtos parodos

Nuo skanėstų iki dovanų

Po Jonavos sporto arenos stogu įsikursiančioje mugėje bus galima įsigyti įvairiausių prekių – nuo tradicinių kepinių iki tekstilės. Specialiai suskirstytose zonose Jus vilios maisto produktai ir gėrimai, drabužiai ir tekstilė, rankų darbo gaminiai, interjero detalių ir šventinės atributikos sfera, vaikams skirtų prekių kampelis, tautodailės meistrų gaminiai ir net pramogos.

Ant stalų kvepės  įvairūs naminiai gardėsiai šventiniam stalui: mėsos ir žuvies produkcija, šimtalapiai, šakočiai, meduoliai, saldainiai, sausainiai, brandinti sūriai, medaus gaminiai. Ištroškusieji galės atsigaivinti ir gira, ir kava. Propaguojančių sveiką gyvenseną  lauks įvairūs žolelių mišiniai arbatai, augalų sirupai, medaus tyrės, įvairiausios uogienės, arbatžolės, prieskoniai ir riešutai.

Dovanų ieškotojus džiugins  smilkalai, žvakės, namų kvapai, muilai, kvapnieji aliejai, pirties tekstilės gaminiai, rankų darbo vilnos šlepetės, veltinukai, žaislai, knygos, atvirukai, pižamos.  Renginyje bus parduodami ir tradiciniai švenčių atributai: advento vainikai, dekoracijos, kojinės su užrašais, dekoratyvinės pagalvėlės,  kalendoriai, užrašinės, dovanų kortelės – visa tai  padės išpildyti artimiausiųjų norų sąrašus per vieną dieną.

Tik vieną dieną

Svarbu paminėti, kad miesto tradicija tampanti ,,Didžioji kalėdinė Jonavos mugė“  truks vos vieną dieną. Tad gruodžio 15-oji, šeštadienis, bus diena, kuri sukvies jonaviečius ir svečius nuo 10 iki 16 valandos įkvėpti tikros šventinės nuotaikos ir pasisemti idėjų drauge su visa šeima.

 

KOMENTARAI