Gelbėjimo tarnyboms savaitgalį darbo netrūko

Gelbėjimo tarnyboms savaitgalį darbo netrūko

Priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai savaitgalį darbo netrūko – gauti pranešimai apie degėsių kvapą daugiabutyje, išsiliejusius automobilio tepalus, prašyta padėti atlikti žvalgybos veiksmus, užgesinti degantį automobilį ir t.t. Laimei, rimtų nelaimių pavyko išvengti.

Bus pradėtas tyrimas dėl vairuotojo piktybiško elgesio kelyje
Slidi kelio danga – iššūkis vairuotojams
Prieš teismą stos senolę apiplėšęs ir bandęs ją seksualiai prievartauti jonavietis

Penktadienį buvo gautas pranešimas, kad Žeimių tako 3 name jaučiamas degėsių kvapas. Ant viryklės rastas prisvilęs arbatinukas. Gelbėtojai išvėdino patalpas.

17:07 val. vyras pranešė, kad jo senyvo amžiaus giminaitis neatidaro buto durų, gali buti sutrikusi jo sveikata. Pranešėjas nusprendė išsikviesti avarinę durų atrakinimo tarnybą, bet Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pagalbos neprireikė.

Šeštadienį 09:17 val. žmogus pranešė, kad Dariaus ir Girėno gatvės 15 namo kamine kažkas dega. Buvo nustatyta, kad užsidegė suodžiai, pavojaus niekam nebuvo.

Tą pačią dieną 15 val. 28 min. Chemikų g. 8 gautas pranešimas, kad iš automobilio išsilieję tepalo. Nustatyta, kad 0,5 m² plote buvo išsilieję BMW automobilio tepalai.

Po poros valandų, 17 val. 08 min., tarnybos sulaukė skambučio, kuris informavo, kad Žeimių takas 3 dega konteineris. Degė metalinis konteineris.

Šeštadienio darbai vėliau tęsėsi Žeimių gatvės 72 A name. Policijos komisariato pareigūnai prašė pagalbos atliekant žvalgybos veiksmus. Šie norėjo nustatyti, ar bute yra žmonių. Atvykus pagalbos nebereikėjo.

Sekmadienį, 19:04 val. gautas pranešimas, kuris informavo, kad Plento gatvėje dega automobilis. Užgesinta automobilio „Renault Scenic“ variklio skyriuje degusi apšiltinimo medžiaga.

Parengta pagal Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos informaciją

KOMENTARAI