„Gaschemos“ laukia milijoninės investicijos

„Gaschemos“ laukia milijoninės investicijos

Neseniai už inovacijas apdovanota uždara akcinė bendrovė „Gaschema“ planuoja naujas investicijas, kurios bus skirtos gamybos plėtrai. Nors tiksli investicijų suma kol kas viešai neskelbiama, teigiama, kad ši sieks net kelis milijonus eurų.

Veiklių moterų ir geradarių parama pildo svajones
Sėkmė konkurse „Europa ir daugiakalbystė“
Kaimo sodybos: darbštuoliai kuria grožio oazes

Siekiant plėsti gamybą, bendrovė ketina statyti naują angliarūgštės gamybos įrenginį, kuris gamins iki 100 tonų angliarūgštės per parą. Taip pat planuojama statyti naujas angliarūgštės saugojimo talpyklas, įsigyti vilkikų. Šiuo metu „Gaschema“ atlieka bendrovės techninių dujų pildymo į balionus įrangos atnaujinimo darbus. Kitais metais planuojama investuoti ir į naujų klientų paiešką.

Įmonės generalinis direktorius Valdemaras Vareika prognozuoja, kad metinė „Gaschemos“ apyvarta turėtų siekti 19 mln. eurų, o augimas, palyginus su 2016 metais, sieks apie 10 proc. Tuo tarpu įmonei 2004 metais pradėjus veiklą, metinė apyvarta siekė vos 1,05 mln. eurų.

„Achemos grupei“ priklausanti bendrovė Jonavoje veikia jau 13 metų, tačiau savarankiškai veikia vos vienerius metus – 2018 metų sausio 1 dieną „Gaschema“ minės vienerių metų savarankiškos veiklos sukaktį. Įmonė yra lyderė Lietuvos angliarūgštės gaminimo rinkoje ir šiuo produktu aprūpina apie 60 proc. vartotojų.

Parengta pagal įmonės „Gaschema“ išplatintą informaciją

 

 

KOMENTARAI