Finale „TK Kaunas-ASU“ grumsis su „Kohila VC/E-Service“ klubu, jonavietės – dėl 5 vietos"Achema-KKSC" tinklininkės sieks penktosios vietos Kęstučio Putelio nuotr.

Finale „TK Kaunas-ASU“ grumsis su „Kohila VC/E-Service“ klubu, jonavietės – dėl 5 vietos

Šeštadienį Jonavos sporto arenoje buvo sužaistos ketverios Baltijos moterų tinklinio lygos atkrintamųjų varžybos. Visos rungtynės baigėsi vienodais rezultatais 3:0. 2016-2017 metų Baltijos moterų tinklinio lygos ketvirtfinalio rungtynėse Jonavos „Achema-KKSC“ patyrė nesėkmę prieš reguliaraus sezono nugalėtoją Kauno „TK Kaunas-ASU“. Po šios nesėkmės komandos trenerė Lija Darandovienė teigė, kad lygoje yra 3-4 komandos, kurios pajėgesnės už likusias keturias, todėl tikėjosi ir troško, kad aštuntoji vieta reguliariajame sezone nėra rodiklis ir gali pakovoti dėl penktosios galutinės pozicijos.

Prasidėjusiose futbolo mėgėjų pirmenybėse – triuškinantys rezultatai
Atsinaujinusi FK „Jonava” sieks aukščiausių tikslų
„Jonavos“ saugas T. Salamanavičius: „Turime perlipti patys save“

Trenerės norai išsipildė, kai šeštadienį Jonavos tinklininkės susitiko su Talino „TTU/Tradehouse“ klubu iš Estijos. Šis klubas reguliariajame sezone buvo penktos, tačiau jau dabar aišku, kad komanda pablogins pasiekimą. Jonavos sporto arenoje rungtyniavusios komandos atkakliai kovojo visus tris setus, nes daugiau jų ir neprireikė. Visuose dominavo aikštelės šeimininkės ir nors, skirtumas nebuvo akivaizdus, tačiau to užteko pergalei pasiekti. „Achema-KKSC“ pasiekė pergalę rezultatu 3:0 (25:18, 25:22, 25:21) bei sekmadienį kovos dėl penktosios vietos.

Jonavos komandos gretose į pergalę vedė užtikrintai kamuolius skirsčiusi Raimonda Strelkauskaitė ir libero Inga Lisauskienė bei taškus komandai rinkusios Raminta Petrauskaitė, Gabija Kasperavičiūtė, Agns Daunytė, Vaiva Valionytė, Valerija Sobol ir kt.

Po rungtynių klubo „Aušrinė“ prezidentas Bronislovas Liutkus apdovanojo geriausias šių rungtynių žaidėjas. Jonaviečių gretose ją tapo Inga Lisauskienė.

Kitose dienos rungtynėse vėl nepasisekė kitai Lietuvos komandai. Kovoje dėl 5-8 vietų Alytaus „Prekyba-Parama“ 0:3 nusileido Daugpilio „VK miLATss“ klubui ir žais jau tik dėl septintosios vietos. Tuo tarpu „Achema-KKSC“ dėl penktosios pozicijos varžysis su jau minėta Latvijos ekipa.

Jau minėtose pirmosios rungtynėse kovoje dėl 5-8 vietų Jonavos „Achema-KKSC“ įveikė Talino „TTU/Tradehouse“ kubą, o Alytaus „Prekyba-Parama“ nusileido Daugpilio „VK miLATs“ ekipą. Laimėjusios komandos varžysis dėl 5-6, o pralaimėjusios – dėl 7-8 vietų.

Žiūrovai intriguojančių laukė pusfinalių, tačiau jų galutiniai rezultatai pasakė, kad reguliariajame sezone aukštesnes vietas užėmusios ekipos yra pajėgesnės už kitas komandas. Pirmajame pusfinalyje užtikrintai rungtyniavusios Kauno „TK Kaunas-ASU“ klubas nepaliko šansų „Jelgava/LU“ komandai, o praėjusių metų nugalėtoja „Kohila VC/E-Service“ lengvai žengė į finalą, taip pat „sausu“ rezultatu įveikusios kitą komandą iš Estijos – Tartu „TU/Eeden“.

Kovo 5 d. bus sužaisti paskutinieji lygos susitikimai, tačiau jie vyks skirtinguose miestuose. Kovos dėl 5-6 ir 7-8 vietų vyks Jonavos kūno kultūros ir sporto centro salėje, o rungtynės dėl medalių – Kauno halėje.

Varžybų tvarkaraštis:

11.00 val. (dėl 7-8 v.) „TTU/Tradehouse“ – „Prekyba-Parama“ (KKSC salė)

13.30 val. (dėl 5-6 v.) „Achema-KKSC“ – „VK miLATss“ (KKSC salė)

11.00 val. (dėl 3-4 v.) „Jelgava/LU“ – „TU/Eeden“ (Kauno sporto halė)

13.30 val. (dėl 1-2 v.) „TK Kaunas-ASU“ – „Kohila VC/E-Service“ (Kauno sporto halė)

[foogallery id=“895″]

 

„Achema-KKSC“ – „TTU/Tradehouse“ ir „TK Kaunas-ASU“ – „Jelgava/LU“ rungtynių akimirkos

KOMENTARAI