Dėl aukštesnės vietos „Vikingai“ krito Gargžduose

Dėl aukštesnės vietos „Vikingai“ krito Gargžduose

Nors Lietuvos futsal A lygos čempionate komandoms liko sužaisti po 3-5 rungtynes, jau dabar aiškėja šio sezono prizininkų trejetas, nors situacija turnyrinėje lentelėje dar gali nežymiai pasikeisti. Antrą kartą A lygoje rungtyniaujantys Jonavos „Vikingai“ šiemet pasieks žymiai geresnį rezultatą nei pernai.

Sekmadienį – su „Koralu“
Rezultatyvus mėgėjų futbolas (tvarkaraštis)
Be pralaimėjimų žengę „Vikingai“ – naktinio futbolo turnyro nugalėtojai

Pirmajame rate jonaviečiai rungtyniavo užtikrintai ir vienu metu buvo lygos lyderiais. Visgi, dvi nesėkmės namuose ir dar keli prarasti taškai „Vikingus“ nustūmė į trečiąją poziciją. Ir dabar jonaviečiai dar turi galimybių pakilti aukščiau trečiosios vietos, tačiau savo padėtį dar labiau sukomplikavo sekmadienį, kai Gargžduose turėjo pripažinti „Gargždų taškas“ ekipos pranašumą (3:4).

Pirmajame kėlinyje iniciatyva ir kamuolio kontrolė priklausė Gargždų ekipai, kuri 8 minutę galiausiai išsiveržė į priekį, kuomet pasižymėjo veteranas Aurelijus Staponka. Pirmasis kėlinys ir pasibaigė tik su vienu įvarčiu, todėl visa rungtynių intriga buvo perkelta į antrąjį kėlinį.

Jau pirmąją kėlinio minutę gražią šeimininkų kombinaciją įvarčiu iš arti užbaigė ekipos kapitonas Tomas Tamošauskas.

Šalto dušo sulaukę „Vikingai“ gan greitai sureagavo į situaciją ir 24 minutę rezultatą puikiu smūgiu sušvelnino žaidžiantysis Jonavos ekipos treneris Jurijus Jeremejevas.

Dar po keliolikos sekundžių galingai šovė E. Utyra, bet kamuolys pralėkė virš vartų. 30 minutę galiausiai buvo įmuštas įvartis, kurį pelnė ir rezultatą išlygino E. Utyra. Rezultatyviausias lygos žaidėjas gražiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką.

Po kelių akimirkų abi komandos užsidirbo po penktąją pražangą ir dėl to turėjo žaisti kiek atsargiau. Tačiau tada sekė puiki „Gargždų taškas“ ekipos atkarpa. 32 minutę šeimininkus vėl į priekį išvedė jaunasis Genaras Samsonik, o po minutės dviejų įvarčių persvarą sugrąžino Valdas Pocevičius.

Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, „Vikingai“ pabandė įjungti aukštesnę pavarą ir bent jau išlyginti rezultatą. Progų įmušti turėjo Paulius Osauskas ir E. Utyra, tačiau jų smūgiai įvarčiais nepavirto.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, „Gargždų taškas“ prasižengė šeštą kartą, todėl į jų vartus buvo paskirtas 10 metrų baudinys. Jį šaltakraujiškai realizavo E. Utyra ir komandas vėl skyrė tik vienas įvartis.

Visgi to vieno įvarčio persvaros „Vikingai“ panaikinti per likusį laiką nesugebėjo ir sunkia pergale galėjo džiaugtis Gargždų klubas (3:4).

„Vikingai“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Benas Spietinis, Gytis Vasylius, Martynas Stankevičius, Aurimas Mockus, Paulius Osauskas, Jurij Jeremejev, Eisvinas Utyra, Armandas Indrašius.

Kiti 14-ojo turo rezultatai: Panevėžio „Sportidus“ – Vilniaus FC „Turbotransfers“ 3:5, Kauno „Vytis“ – Mažeikių „VIP“ 8:1, „Akmenė“ – Vilniaus Dailės akademija (VDA) 3:3.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Vytis 12 11 0 1 76-20 33
2 Gargždų taškas 12 10 0 2 62-32 30
3 Vikingai 13 8 2 3 55-43 26
4 Turbotransfers 12 6 1 5 50-45 19
5 Akmenė 12 5 1 6 41-54 16
6 VDA 13 4 1 8 37-56 13
7 VIP 13 3 1 9 36-64 10
8 Sportidus 12 2 1 9 38-57 7
9 Bekentas 11 2 1 8 28-52 7

„Vikingų“ žaidėjas pasižymėjo dar du kartus ir jo sąskaitoje jau net 28 varčiai. Be jo rezultatyviai žaidžia: Edvinas Jasaitis „(Akmenė“) – 13, Arūnas Šteinas („VIP“), Valdas Pocevičius (SK „Gargždų taškas“) ir Vieira Dos Santos Isaac Cesar („Vytis“) – po 12, , Mantas Makutunovičius (FC „Turbotransfers“) ir Darius Zubauskas („Gargždų taškas“) – po 11, Algimantas Bačanskis („Gargždų taškas“), Jurij Jeremejev („Vikingai“), Luiz Henrique de Souza Matsumoto („Vytis“), Justas Zagurskas („Vytis“) – 10 įvarčių.

Vasario 13 d., trečiadienį, „Vikingai“ Jonavos sporto arenoje susitiks su pirmaujančiu Kauno „Vyčiu“. Rungtynių pradžia 19.40 val.

KOMENTARAI