Daugiabučių kiemų tvarkymo planuose Lietavos g.  kol kas nėra

Daugiabučių kiemų tvarkymo planuose Lietavos g. kol kas nėra

,,Kada bus tvarkomas Lietavos g. 37 namo kiemas? Aikštelė maža, o jos danga – prastos būklės. Gyventojai pradėjo automobilius statyti ant vejos“, – klausė skaitytojas Vytautas.

Raliečiai atsiėmė brandos atestatus
Panerio pradinėje mokykloje – smagi pamoka su keturkojais (nuotraukų galerija)
Žeimiuose neeilinis įvykis – atidarytas Konstantino Bogdano muziejus

Miesto seniūnas Povilas Beišys: ,,Pabaigus tvarkymo darbus Senamiestyje, pereisime prie Rimkų mikrorajono.  Lietavos g. 37 namo kiemas nebus tvarkomas šiais metais, nes jo nėra jau sudarytame tvarkytinų kiemų sąraše. 2018 metų pabaigoje arba 2019 metų pradžioje rajono Savivaldybės atstovai sudarinės naują sąrašą. Tada galbūt į jį bus įtrauktas ir Lietavos g. 37 namas. Mes svarstome visus gyventojų prašymus.  Įvertiname, kuris kiemas yra prasčiausios būklės ir atsižvelgus į tai, planuojame darbus.”

 

Rubrika  „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis.

 

 

KOMENTARAI