Dargužiai pagaliau turės teisingus kelio ženklinimus

Dargužiai pagaliau turės teisingus kelio ženklinimus

„Jau senų senovėje pakeistas Dargužių kaimelio pavadinimas, bet žmonės to nežino. Jie sudarinėja žemės dokumentus, moka už ją, bet vis dar rašo senąjį kaimo pavadinimą – Žeimių geležinkelio stotis. Vadinasi, jie sudarinėja juridiškai negaliojančius dokumentus. Nepakeisti kelio ženklai, kurie nurodo kelią ne į Dargužius, o į geležinkelio stotį. Apie tai jau ne kartą sakiau Žeimių seniūnui. Kada pagaliau bus išspręstas šis klausimas?“ – klausė Ignas Jasiūnas.

Dalmatino skriaudėjai bus nubausti: pareigūnai nustatė jų asmenybes
Šeštadienį Jonavoje – „DIP DAP“ balansinių dviratukų lenktynės!
Pagerbti Savivaldybės darbuotojai

Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius: „Visi žmonės tikrai buvo informuoti ir spaudoje, ir seniūnijoje. Žmonės, kurie tvarkosi žemės dokumentus seniūnijoje visada buvo perspėjami, kad vietovės pavadinimas keitėsi. Gyventojai negali nieko nežinoti. Ženklus mes turime jau nuo 2017 metų vasaros pradžios, bet A1 kelias priklauso regiono keliams, todėl nenorėdami klaidinti žmonių, nekeitėme mums priklausančio kelio ženklų, kol to nedarė už regioninį kelią atsakingos institucijos. Kitu atveju ant A1 kelio stovėtų ženklas, žymintis kelią į Geležinkelio stotį, nuo kito kelio – į Dargužius. Vietiniai žmonės juk žino, kaip rasti kelią į Dargužius. Reikia nepamiršti, kad regioninių kelių priežiūros įmonėse – struktūriniai pakeitimai ir jie dėl ženklų keitimo turėjo kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją. Dokumentų tvarkymas užtęsė darbus. Šiandien grįžau po atostogų ir žinau, kad ženklai jau dabar keičiami“.

Rubrika  „Klausk, kas Tau rūpi“

 

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

Kęstučio Putelio nuotr.

 

KOMENTARAI