Darbingas Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos savaitgalis

Darbingas Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos savaitgalis

Šį savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams teko gerokai paplušėti – gauti 9 iškvietimai. Degė pievos, miško paklotės, pagalbos prireikė ir dviems į šulinį įkritusiems kačiukams, ir nusižudyti grasinusiai merginai.

Žeimių tako gatvės daugiabutyje rastas vyro lavonas
Savaitgalis Jonavoje – nuo neblaivių vairuotojų iki narkotinių medžiagų
Policija prašo atsiliepti įvykį mačiusius asmenis

Penktadienį 15. 26 val. gautas pranešimas, kad Užusalių girininkijoje, Šveicarijos seniūnijoje dega Dumsiškių miškas. Degė miško paklotė. Miškininkai aparė degantį miško plotą, gaisro plitimas sustabdytas.  Tačiau 21.22 val. ugniagesiai turėjo grįžti į Dumsiškių mišką pranešta apie šioje vietoje vėl kilusį gaisrą. Ugniagesiai jį užgesino.

Šeštadienį 13.41 val. pranešta, kad Ruklos miestelyje nuo kūrenamo laužo užsidegė žolė. Nelegaliuose soduose degė 4 arai. Apdegė medinių kuolų tvora ir šiltnamio kampas.

Beveik tuo pat metu žolė degė ir Jonavoje, Skarulių gatvėje. Čia išdegė 1 ha žolės ir šiukšlių.

16.22 val. Ruklos mokomojo pulko vadas pranešė, kad šalia Gaižiūnų poligono smilksta durpės. Užgesinta 2 arai žolės.

Tos pačios dienos vėlyvą vakarą visos gelbėjimo tarnybos skubėjo adresu Žalioji g. 8 – pranešta apie merginą, kuri grasina nusižudyti. Informuota, kad ji ruošiasi nušokti nuo stogo. Mergina pasidavė policijos pareigūnams. Ugniagesių pagalbos neprireikė.

Sekmadienį 11.36 val. pranešta, kad Kulviečio gatvės  kanalizacijos šulinyje be vandens yra įkritę du kačiukai. Nusileidus į 5 m gylio šulinį pavyko pagauti vieną kačiuką. Jis perduotas UAB ,,Nuaras’’ darbuotojams. Visgi 20.11 val. ugniagesiai skubėjo gelbėti ir kito keturkojo – antrąjį katiną prašė ištraukti gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“. Jis ištrauktas naudojantis gelbėjimo virvėmis  bei parankinėmis priemonėmis. Katinas perduotas gyvūnų globos tarnybos atstovui.

18.43 val Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą iš PK – policijos pareigūnai informavo, kad reikia pagalbos patekti į butą. Pagalbos neprireikė, nes iki atvykstant ugniagesiams, policininkai jau buvo bute.

Parengta pagal Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informaciją

KOMENTARAI