Čempionato starte „Lietava“ šventė pirmąją pergalę

Čempionato starte „Lietava“ šventė pirmąją pergalę

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) trečiojoje lygoje taip pat prasidėjo naujasis sezonas. Kauno regione stipriai sumažėjo komandų, bet keturios futbolo mėgėjų komandos pasišovė sužaisti tarpusavyje po keturis kartus. Pirmenybės vyks keturiais ratai ir kiekviena ekipos sužais po 12 rungtynių.

Mažieji šaškininkai varžėsi rajoninėse varžybose
Triatlonininkai prakaitą liejo ir sausumoje, ir vandenyje
Metus „Vikingai“ baigė netikėtai apmaudžia pirmąja nesėkme

Pirmosios rungtynės Kauno regiono pirmenybėse įvyko Jonavoje. Centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštelėje antrąjį savo sezoną trečiojoje lygoje žaidžianti Jonavos „Lietava“ susitiko su FK „Kėdainiai“ vienuolike. Pirmosiose rungtynėse „Lietavos“ sudėtyje rungtyniavo visi jonaviečiai, bet ne visi galėjo padėti ekipai.

Pirmajame kėlinyje abi komandos keitėsi atakomis, tačiau abiejų žaidime buvo nemažai žaidybinio broko. Visgi, įpusėjus kėliniui į kėdainiškių vartus krito kurioziškas įvartis. Iš tolimos distancijos į vartus smūgiavo Gytis Janonis, bet labai netiksliai ir kamuolys skriejo toli nuo vartų. Po akimirkos minėtas žaidėjas atsidūrė tame pačiame krašte ir gavęs kamuolį mėgino atlikti tolimą perdavimą į svečių baudos aikštelę. Atsitiko taip, kad kamuolys įskriejo į tolimąjį vartų kampą ir „Lietava“ išsiveržė į priekį.

Antroje žaidimo pusėje varžovams jau greičiau atėjo nuovargis ir „Lietava“ atakos tapo ir pavojingesnės, ir dažnesnės. Trūko tik aštrumo puolime. Rezultatas buvo slidus ir kiekviena klaida galėjo baigtis prastai. Visgi, iki mačo pabaigos likus dešimčiai minučių, dešiniajame krašte puikiai gynėją „išmaudė“ Darius Suslavičius ir nestipriu, bet labai tiksliu smūgiu įtvirtino pirmąją sezono pergalę (2:0).

Kitas rungtynes „Lietava“ birželio 2 d. Birštone susitiks su FK „Prienai“ vienuolike.

KOMENTARAI