Buvusio SEL muzikos prodiuserio muzikiniame klipe – jonavietė

Buvusio SEL muzikos prodiuserio muzikiniame klipe – jonavietė

Atlikėjas Bird Green (Žilvinas Žusinas) vakar, liepos 18 d., pristatė muzikinį klipą, kuriame nusifilmavo jonavietė Gustė Varžinskaitė. Nors tai ne vienintelis dalykas, kuriuo gali didžiuotis sėkmingai modelio karjeros laiptais kopianti mergina, Gustė trykšta džiaugsmu, kad buvęs SEL muzikos prodiuseris pasirinko būtent ją.

Vijolė Šadauskienė: „Kas rytą su vyru išsiskiriame savaip: jis – į dešinę, aš – į kairę“
Vita Žikienė: „Vaikai – mano varomoji jėga“
R. Osauskas: „Nėra lengva sakyti, kad kartais ir karalius yra nuogas“

G. Varžinskaitei vos 18 metų, tačiau ji – ,,Europos centro modelių agentūros“ modelis, jau spėjęs sudalyvauti TV projekte ,,Chorų karai”, nusifilmuoti jonaviečio Justino Katino muzikiniame klipe, gauti modelio kontraktus tokiose egzotiškose vietovėse kaip Japonija, Honkongas ar Taivanas. Pasiekimų daug, tačiau šiuo metu mergina labiausiai džiaugiasi gavusi galimybę nusifilmuoti Žilvino Žusino muzikiniame klipe.

„Kai gavau Ž. Žusino pasiūlymą, buvau Taivane, Taipėjuje. Visada karjeros laiptais kilau svetur. Dėl to gavusi kvietimą iš buvusio SEL prodiuserio tikrai labai apsidžiaugiau. Man visada patiko filmuotis, bet labiausiai džiugino tai, kad pasiūlymas – Lietuvoje. Kadangi filmavimai vyko prieš metus, šiek tiek keista klipe matyti save – per šį laikotarpį labai pasikeičiau. Visgi nekantriai laukiau kada vaizdo įrašas bus pristatytas ir vakar, važiuojant iš darbo atgal į Šanchajų, pamačiau straipsnį, kuriame buvo paviešintas klipas. Bijojau jį atsidaryti, nes nebuvau mačiusi visko, ką mes nufilmavome. Nežinojau, kaip viskas atrodys. Galiu pasakyti, kad esu labai patenkinta galutiniu rezultatu“, – „Naujienoms“ pasakojo mergina.

Rezultatu patenkintas ir pats Ž. Žusinas. Pasak jo, Gustė – išskirtinė mergina, galinti pasiekti labai daug.

,,Ieškodamas tinkamo modelio būsimos dainos klipui išbandžiau visas įmanomas paieškas socialiniuose tinkluose, peržiūrėjau visų agentūrų modelius. Ieškojau būtent šviesiaplaukės, šviesių akių merginos. Ir tik po kurio laiko pavyko, „Europos centro modelių agentūros“ puslapyje pamačiau Gustę. Susisiekiau su ja, pakalbėjome su jos tėvais, su agentūros vadove. Nuostabūs žmonės. Apskritai, toks bendradarbiavimas yra naudingas visoms pusėms. Prieš susitinkant su Guste mačiau ją tik iš kelių portfolio nuotraukų, nežinojau kokia ji, o sutikus paaiškėjo, kad ji yra išskirtinė, labai gabi, imli viskam. Nesu matęs ir sutikęs tokio modelio anksčiau. Jai reikia tobulėti, augti, gerų draugų ir žmonių aplinkui ir tada ji pasieks dar labai daug“, – gražių žodžių negailėjo Ž. Žusinas.

KOMENTARAI