Bus pradėtas tyrimas dėl vairuotojo piktybiško elgesio kelyje

Bus pradėtas tyrimas dėl vairuotojo piktybiško elgesio kelyje

Šiandien socialiniame tinkle „Facebook” buvo paviešintas video, kuriame buvo užfiksuotas automobilis, važiavęs viduryje kelio, ne kartą kirtęs ištisinę liniją ir neleidęs niekam lenkti į kapines važiavusios automobilių kolonos. Tarp jonaviečių užvirė arši diskusija – vieni gyrė tokį vairuotojo elgesį, kiti ragino pranešti policijos pareigūnams.

Diskutuokime dėl Baldų klubo (erdvės) ateities
Linksmai apie nejuokingas problemas arba kas sutvarkys laiptus?
Per Šv. Velykas – gamtos išdaigos

Video paviešinusi moteris (redakcijai vardas ir pavardė žinomi) teigė, kad važiuojant keliu, vedančiu nuo Jonavos link Upninkų kaimo, jos vyro automobilis prisivijo lėtai judančią automobilių koloną. Iš to, kad automobiliai buvo įjungę avarinį signalą, galima spėti, kad jie į paskutinę kelionę lydėjo savo artimąjį. Kaip teigė savo tapatybės nenorėjusi atskleisti jonavietė, trys kolonoje judėję automobiliai praleido jos vyro vairuojamą automobilį, o ketvirtasis – piktybiškai neleido lenkti apie 12 kilometrų.

„Mūsų automobilyje buvo 8 mėnesių kūdikis. Skubėjome į seniūniją tam, kad spėtume iki pietų pertraukos, kitu atveju būtume priversti su mažu vaiku dar valandą sedėti automobilyje. Kolona judėjo 40 – 50 km/h greičiu. Taip juos nulydėjome iki bažnyčios, nelenkėme, nerodėme tam automobiliui kažkokios nepagarbos, nemirksėjome šviesomis ir nenaudojome garso signalo“, – „Naujienoms“ pasakojo jonavietė.

Komentuodami paviešintą filmuotą medžiagą, vieni jonaviečiai pradėjo aiškinti, kad video nufilmavusi moteris yra be skrupulų ir pamiršo nerašytas taisykles, jog laidotuvių kolonos negalima lenkti. Jie gyrė vairuotoją už tai, kad jis pats ėmėsi auklėti kitus žmones, kurie esą yra be sąžinės, o lenkdami į kapines judančią koloną ir negerbia mirusiojo bei jo artimųjų. Tuo tarpu kiti akylai skaičiavo, kiek kartų lenkti neleidęs vairuotojas kirto ištisinę liniją, aiškino, kad taip jis pažeidžia Kelių eismo taisykles ir sukelia avarinę situaciją.

Jonavos rajono policijos komisariato viršininkas Šarūnas Martinkėnas „Naujienoms“ teigė, kad pareigūnai peržiūrėjo video medžiagą ir pradės tyrimą dėl šių vairuotojo veiksmų. Pasak jo, lenkti laidojimo procesijoje dalyvaujančios automobilių kolonos, jei tai neprieštarauja Kelių eisimo taisyklėms, niekas nedraudžia.

„Vairuotojas neleidęs lenkti nesilaikė net Kelių eismo taisyklių. Jis kirto ištisinę, važiavo ilgą laiką vairuodamas chuliganiškai. Mes pradėsime tyrimą ir už tai jam bus taikoma atsakomybė.  Nežinau, koks bus vairuotojo pasiteisinimas. Ko gero, jis sakys, kad darė gerą darbą tokiu būdu. Už ištisinės linijos kirtimą numatyta bausmė – vairuotojo teisių atėmimas“, –  kalbėjo Š. Martinėkanas.

Socialinių tinklų nuotr.

 

 

KOMENTARAI