Brandos atestatai – Senamiesčio gimnazijos abiturientų rankoseDanutės Kasparavičienės nuotr.

Brandos atestatai – Senamiesčio gimnazijos abiturientų rankose

Šis savaitgalis Jonavoje pasižymėjo ypatinga abiturientams švente – mokyklos išleistuvėmis. Penktadienį brandos atestatus atsiėmė Jeronimo Ralio gimnazijos abiturientai, o vakar, šeštadienį, džiaugsmo ašaros spindėjo Senamiesčio gimnazijos abiturientų akyse. Su ugdymo įstaiga šiemet atsisveikino jubiliejinė 20-oji laida.

Jonaviečiai pristato pirmąjį Lietuvoje autonominį robotą-gelbėtoją vandenyje (foto, video)
Jonavos sporto arena skendėjo šokių sūkury
Bibliotekoje šurmuliavo galvočių komandos

Išleistuvių ceremoniją pradėję šventės vedėjai, gimnazijos mokytojai Teresė Jarmalienė ir Valdas Antanavičius, sveikino net 176 abiturientus, pasiekusius mokslo metų finišą.

Šiais metais mokyklą baigę moksleiviai yra ir Lietuvos šimtmečio abiturientai, todėl svarbiausius dokumentus – brandos atestatus – į sceną iškilmingai įnešė neatsitiktinai tautiniais kostiumais pasipuošusios gimnazistės ir septynių abiturientų klasių auklėtojos Danutė Kasmočienė, Vilma Širkaitė, Jolanta Sedleckienė, Teresė Jurevičienė, Vijoleta Isiūnienė, Rita Lisauskienė, Vyta Orlovienė. Šios dienos iškilmingumą pabrėžė sugiedota Tautiška giesmė.

Išsamų pranešimą apie abiturientų pasiekimus šventinio vakaro metu pristatė mokyklos direktorė Rita Čiužienė. Ugdymo įstaigos vadovė išvardino gabiausius, aktyviausius, sportiškiausius gimnazistus, olimpiadų laimėtojus, pilietiškiausius gimnazistus, aptarė keliones, pasidžiaugė gausiu šimtukų derliumi.

Šiais metais aukščiausius šimtą balų įvertinimus iš egzaminų gavo 10 mokyklos abiturientų: Aras Rafanavičius (matematika, geografija ir anglų kalba), Emilija Marija Zakardonskytė (anglų kalba ir matematika), Raminta Ramanauskaitė (matematika ir istorija), Gustė Gulevaitė (anglų kalba), Ruslan Artiuch (rusų kalba), Vitalijus Petrukovskis (rusų kalba), Samira Rakhim Zade (rusų kalba), Vilma Sanikovaitė (rusų kalba), Karolis Šereika (anglų kalba), Rugilė Kazlauskaitė (anglų kalba).

Atestatai su pagyrimu įteikti A. Rafanavičiui, R. Ramanauskaitei ir R. Kazlauskaitei.

„Mokinių 2014-ųjų ar 2016-ųjų metų rugsėjį į Senamiesčio gimnaziją atėjo kiek daugiau negu 176, bet tie, kurie pasiekė finišą, tikrai liks 43-ąją laidą skaičiuojančios mokyklos istorijoje, ir jau net 20-osios gimnazistų laidos ketverių metų etapo gražus rezultatas“, – džiaugėsi R. Čiužienė.

Mokyklos vadovė dėkojo abiturientų tėveliams. Aktyviausiai dalyvavusiems gimnazijos veikloje ji įteikė padėkos raštus.

Klasių auklėtojos taip pat negailėjo šiltų žodžių savo auklėtiniams, linkėdamos daryti gera ir dalytis su kitais geru, nebijoti klysti, siekti žinių, mokėti valdyti savo norus ir džiaugtis tuo, kas yra šalia.

Aplodismentų sulaukė tėvų vardu kalbėję Loreta ir Saulius Kazlauskai, jaunajai kartai linkėjimą perdavę poezijos posmais. Gimnazijos ketvirtokai taip pat nepamiršo išreikšti nuoširdžios padėkos savo mokytojams, tėvams.

Abiturientų pasveikinti atvyko Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis, gražių žodžių moksleiviams negailėjo LR Seimo nario Rimanto Sinkevičiaus padėjėja Laima Slovikienė. Muzikinę staigmeną Senamiesčio gimnazijos bendruomenei dovanojo 16-osios mokyklos laidos absolventė Polina Glušniova ir 19-osios – Marius Libas.

Išleistuvių ceremoniją vainikavo brandos atestatų įteikimas ir vieningai suskambėjęs visos Senamiesčio gimnazijos bendruomenės atliktas mokyklos himnas.

Danutės Kasparavičienės nuotr.

KOMENTARAI