„Bonus“ jauniesiems šokėjams šypsosi sėkmė

Praėjęs savaitgalis „Bonus“ šokėjams buvo aktyvus. Šeštadienį Garliavos sporto ir kultūros centre vyko Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos „Sidabrinis sakalas 2019“, o sekmadienį Panevėžio kultūros centre – „Rid-rito taurė 2019“.

Bronzos medalis – jonavietėms
Jonavoje lankėsi garsūs aikido profesionalai
Rungtynės nukeltos

Šokant solo du šokius Simona Jefimenkaitė užėmė pirmąją vietą, Ema Bočkovskytė –  ketvirtąją, Samanta Petrauskaitė – septintąją.

Grupėje Vaikai E2 Augustas Moročka ir Simona Jefimenkaitė laimėjo pirmąją vietą, Vaikai E3 Benas Staškūnas ir Smiltė Žvalionytė – antrąją vietą.

Sekmadienį „Bonus“ klubą atstovavo  beveik 20 porų. Solo E2 Simona Jefimenkaitė – trečioji  vieta. Vaikai E3 Milius Rinkevičius ir Rūta Pupinytė – antroji vieta. Vaikai E4 Benas Staškūnas ir Liana Fedotova – antroji vieta. Vaikai E3 Alanas Alksnis ir Urtė Pilsudskaitė – trečioji vieta. Jaunučiai I E4 grupėje Benas Kulieša ir Saulė Pupinytė laimėjo pirmąją vietą ir didžiausias taures.

Benas Staškūnas ir Liana Fedotova – penktoji vieta, Milius Rinkevičius ir Rūta Pupinytė –  šeštoji vieta.

Jauniai I E4 Justas Kondratavičius ir Miglė Mickaitė –  šeštoji vieta. Jauniai I E6 Aleksandr Malanov ir Austėja Liškauskaitė – ketvirtoji vieta, Titas Kraniauskas ir Justė Snitkaitė – šeštoji vieta.

Abiejose varžybose teisėjavo klubo „Bonus“ vadovas Sergejus Jefimenka.

Šį savaitgalį jonaviečiai startuos Daugpilyje ir Kaune.