Beprotiškose taškų lenktynėse Prienuose „Jonava“ nusileido Ballų tempiamam „Vytautui“

„Jonavos“ krepšininkai sekmadienį Prienuose užbaigė trijų rungtynių per dienas maratoną, sužaisdami paskutiniąsias „Big Baller Brand challenge“ turnyro rungtynes. Jonaviečiai 120:151 (22:32, 44:36, 31:49, 23:34) nusileido vietos „Vytautui“.

Pirmoji pergalė „Vetrolita-ISG“ komandos sąskaitoje
Dovana jonaviškiams – nemokamas įėjimas į LFF taurės ketvirtfinalį
Rajono pirmenybėms ruošiasi 7 komandos

Rungtynėse traumą pirmoje rungtynių dalyje patyrė Ebuka Anyaorah. Kokia yra žaidėjo traumos situacija paaiškės artimiausiu metu.

Rungtynes prasidėjo kiek neįprastai nerezultatyviu krepšiniu „Big Baller Brand challenge“ turnyrui ir po pirmųjų penkių minučių „Jonava“ pirmavo vienu tašku (15:14). Antroje kėlinio dalyje „Vytautas“ įjungė aukštesnę pavarą ir nutolo dešimties taškų skirtumu (22:32).

Karolio Šaruko, Justo Vazalio ir Brytono Hobbso vedami jonaviečiai surengė spurtą antrajame kėlinyje sugebėjo sugrįžti į dvikovą. Ketvirčio pabaigoje nedidelį pranašumą turėję svečiai kelis sykius blogai sužaidė gynyboje bei šeimininkai pirmavo dviem taškais po dviejų kėlinių (66:68).

Antroje rungtynių dalyje ėmė ryškėti didžiulis jonaviečių nuovargis dvikovoje. Svečiai rečiau žiūrėjo į krepšį nei šeimininkai, kurie stengėsi nemažinti apsukų. Po trijų kėlinių ekipas jau skyrė 20 taškų (97:117).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Abi komandos nesirūpino gynyba, o žaidėjai, žaisdami atvirą krepšinį, gerinosi statistiką. Dvikova pasibaigė 31 taško „Vytauto“ pergale (120:151).

„Jonava“: Bryton Hobbs 30 taškų (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Tomas Miškinis 20, Martynas Pacevičius 16, Justas Vazalis 15, Hen Yu 12, Tomas Miškinis ir Dovydas Redikas po 7, Šarūnas Dambrauskas 5, Antanas Montrimavičius ir Lukas Grabauskas po 4, Ebuka Anyaorah taškų nepelnė.

„Vytautas“: LaMelo Ball 40 taškų (11 atk. kam., 10 rez. perd.), LiAngelo Ball 31, Edvinas Šeškus 22, Regimantas Miniotas 20.