Bendruomenės šventė „Šimtmečio žibinto beieškant“

Artėjant gražiausiai metų šventei, lopšelio-darželio „Saulutė” bendruomenė susibūrė į aktyvią veiksmo savaitę „Žibintų šviesoje“ juk visiems reikia šviesos, šilumos, gerumo. Linksmi ir žaismingi nykštukai, pakvietę į savaitės atidarymą, nuteikė kūrybingai, pažintinei kelionei po spalvų, garsų, kvapų, judesio, emocijų pasaulį.

Ar bus saugesnis eismas Panerių gatvėje?
Nei duonos, nei ko kito mėtyti nevalia
Ką daryti, kai garažų savininkai vengia mokesčių?

Kūrybinių darbų dienomis vaikai tapo dailininkais: piešė, aplikavo meninius šedevrus, kuriais papuošė darželio koridorius, gamino spalvingus žibintus, kartu su tėveliais, auklėtojomis dabino įstaigos teritorijoje augančius medžius. Fizinio aktyvumo dieną mažųjų laukė linksma, judri bendruomenės mankšta bei žaismingosios estafetės lauke. O kai darželis pakvipo cinamonu, keptais  obuoliais, medumi, visi žinojo, kad tai – „Smaližių diena“.

Vaikai su auklėtojomis kepė pyragus, keksiukus, gamino skanumynus, kuriuos ne tik patys ragavo, bet  vakare vaišino ir tėvelius. Tarp tiek daug įsimintinų dienų, darželio bendruomenės laukė ir dar viena – lapkričio 28-oji, kuri vaikučius, mamytes ir tėvelius, sesutes ir broliukus, močiutes ir senelius su žibintais rankose sukvietė į  renginį – „Šimtmečio žibinto beieškant”.

Graži aplinka, kurią pagyvino lazerių šviesos bei šviečiantys žibintai nuteikė šiltam ir jaukiam pasibuvimui kartu. Muzika, šokiai, žaidimai su pasakų personažais padėjo ieškoti stebuklingo šimtmečio žibinto.

Darželis yra projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ dalyvis. Renginio viešnia Jonavos rajono PK bendruomenės pareigūnė Larisa Paklina priminė saugaus eismo tamsiu paros metu taisykles ir palinkėjo visiems būti atsakingais, matomais tamsoje bei nešioti atšvaitus.

Šventę vainikavo žadą atimantis ugnies šou. Šokis su ugnimi, ugnis, skrodžianti dangų ir  fejerverkai prikaustė visus ir leido mėgautis ypatingu reginiu.

Džiaugiamės ir dėkojame tėveliams už aktyvų dalyvavimą,  pagalbą, už tai, kad Jūs esate.

L/d „Saulutė“ pavaduotoja ugdymui Natalija Žuravliovienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Edita Jankauskaitė

KOMENTARAI