Bėgikai demonstravo ištvermęS. Litvinavičius, J. Čekanauskas ir A. Žukauskas. „Maratono“ klubo nuotr.

Bėgikai demonstravo ištvermę

Vilniaus Vingio parke vykusioje bėgimo šventėje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, dalyvavo ir jonaviečiai – „Maratono“ klubo sportininkai.

Komanda prisistatė: naujojo sezono vizijose siekis prizinės vietos
Jonavos žvejai pėdsaką paliko ir tarptautiniuose vandenyse
„Iššūkio taurė“ pasiliko Kėdainiuose

Trys klubo vyrai bėgo 100 km, o kitos dvi dešimtys bėgikų, pasidaliję į vyrų ir moterų komandas, dalyvavo 10×10 km estafetėje. Pajusti naujų potyrių prie starto linijos stojo Saulius Litvinavičius (klubo prezidentas), Antanas Žukauskas ir Justinas Čekanauskas. Nuotolį bėgo ir jonavietis Ernestas Žentelis (ne klubo narys). Vingio parko takais (2 km ratu) jiems teko įveikti net 50 ratų.

100 km finišo liniją greičiausiai kirto A. Žukauskas (8 val. 28 min. 48 sek.).

Šį nuotolį bėgo iš viso 53 sporto šventės dalyviai. Nugalėtoju tapo Ruslanas Setkalijevas, daugkartinis pasaulio ir Europos čempionatų dalyvis. Jo laikas – 7 val. 8 min. 23 sek.

Tą patį vakarą ištvermingiausi bėgikai S. Litvinavičius ir A. Žukauskas kartu su kitais klubo nariais dalyvavo naktiniame pusės maratono bėgime Jelgavoje (Latvija). O klubo prezidentas, nenorėjęs praleisti nė vieno „Draugystės“ maratono, kitą dieną iš Druskininkų į Gardiną (Baltarusija) dar nubėgo 42,195 km.

KOMENTARAI