Bažnyčioje – festivalio renginys

Bažnyčioje – festivalio renginys

Jonavos rajono Panoterių krašto bendruomenėje 2018 m. gegužės-rugsėjo mėn. vyksta festivalis ,,Muzikinė vasara Panoteriuose“, kurį remia Jonavos rajono savivaldybės Kultūros ir meno fondas. Vienas tokių renginių buvo suorganizuotas ir paskutinį rugpjūčio sekmadienį.

Naujas draudimas – smaugvirvė kaimo parduotuvėms
Naujasodžio kaime sužibo eglė
Bulviakasiai bando sugriebti derlių

Mūsų kraštą jau paliko gandrai, ūkininkai nukūlė javus, jau baigia sėti naujo derliaus žiemkenčius. Atėjo metas pasiklausyti dainų.

Rugpjūčio 26-ąją Panoterių bažnyčioje koncertavo Jonavos Suaugusių švietimo centro moterų ansamblis  „Vakarė“, vadovaujamas Danutės Kasparavičienės. Kolektyvo atliekamose dainose prabėgo vasaros akimirkos, kaimo sodybų fragmentai, susitikimai ir meilės akimirkos, artėjančio rudens motyvai.

Jaunatviški veidai ir šypsenos juose  mums yra pavyzdys, kaip reikia mokytis pasitikti savo gyvenimo rudenį. Meilė Lietuvai, šeimai, gimtinei, gražūs žodžiai apie žmogaus misiją šiame gyvenime lydėjo mus viso susitikimo metu.  Šiam puikiam kolektyvui norisi palinkėti žvalumo, energijos, puikių tekstų ir melodijų, o vadovei sveikatos.

Išlydėjome vasarą – pasitinkame rudenį su naujais darbais ir naujomis veiklomis.

Audronė GRUODIENĖ, Panoterių krašto bendruomenės vadovė

KOMENTARAI