Autobusų laukimo paviljonų prie PC ,,Norfa” šiais metais nebus

Autobusų laukimo paviljonų prie PC ,,Norfa” šiais metais nebus

,,Nuolat važiuoju 9 miesto autobusu ir susiduriu su dviem problemomis. Visų pirma, pasigendu suolelio ir pastogės stotelėje, kuri yra šalia naujo prekybos centro „Norfa“. Laukiant autobuso tenka ne tik stovėti, bet ir būti sulytai, nėra nei menkiausios užuovėjos. Kita problema ta, kad prie Proskynos gatvės esančios stotelės sudėtos 4 plytelės trukdo patogiai įlipti į autobusą. Ar nebūtų galimą jų patraukti?“, – teiravosi „Naujienų“ skaitytoja Ona P.

Jonaviečiai jau gali džiaugtis atnaujintu baseinu
Atsakomybė sau, Dievui ir žmonėms
Jonaviečiai – pilietiški, bet visada gali būti dar geresnis rezultatas

Miesto seniūnas Povilas Beišys: ,,Plytelės sudėtos, kad po lietaus nereikėtų stovėti baloje. Jos yra viename lygyje su asfalto danga, todėl nesuprantu, kur yra problema. Kalbant apie stotelių paviljonų įrengimą minėtose vietose, šiais metais jų ten tikrai nebus. Planuojame, kad artimiausiu metu stotelė su pastoge atsiras Žemaitės gatvėje“.

Rubrika  „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Tikimės, kad ši rubrika sulauks ne tik  miesto, bet ir rajono gyventojų dėmesio.

Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis.

 

 

KOMENTARAI