„Aušrinė“ sutriuškino visas komandas„Aušrinės“ tinklininkės – po apdovanojimo ceremonijos (pirmas iš kairės – sporto klubo „Pagardai“ vadovas Valdas Šabrinskas, centre – Kupiškio meras Dainius Bardauskas). Autoriaus nuotr.

„Aušrinė“ sutriuškino visas komandas

Jonavos moterų tinklinio komanda „Aušrinė“ ir vyrų ekipa „Dobilas“ viešėjo Kupiškyje, kur vyko tinklinio turnyras rajono mero taurei laimėti.

„Achema-KKSC“ taškus dalinosi su estėmis
Sezonas Baltijos lygoje – baigtas
Pergalė sutvirtino antrąją poziciją

Vyrų grupėje jonaviečiams sekėsi vidutiniškai. „Dobilo“ tinklinio mėgėjai užėmė ketvirtąją vietą. Tuo tarpu Jonavos moterų komandos žaidimas buvo itin sklandus.

Turnyre, be „Aušrinės“, dar varžėsi komandos iš Utenos, Panevėžio, Marijampolės, Lazdijų. Jonavietės visas varžoves įveikė „sausais“ rezultatais – 2:0. Atkakliausia kova vyko su Panevėžio tinklininkėmis, kai teko rinkti daugiau nei 25 taškus. Pirmąjį setą jonavietės laimėjo 26:24, o štai antrajame teko dar labiau pasistengti – setas laimėtas 29:27.

Geriausia žaidėja pripažinta Sandra Klimienė. Be jos, „Aušrinės“ ekipoje žaidė ir nugalėtojomis tapo Aira Kaunienė, Ramunė Knatienė, Simona Ciegytė, Martyna Peleckaitė, Rita Lisauskienė, Agnė Sliusarenko, Jolita Gečiauskienė.