Atsiliepimas į publikaciją

Atsiliepimas į publikaciją

Perskaitęs I. Nagulevičienės straipsnį „Pasiklydę šiukšlių labirintuose ieško išėjimo“, išspausdintą š. m. gegužės 4 d. „Naujienų“ 32-ame numeryje, supratau, kad buvo užgautos asmenų, atsakingų už miesto švarą ir tvarką, ambicijos. Publikacijoje išreikštas nepasitenkinimas sodų bendrija „Draugystė“, esančia Jonavos teritorijoje. Negaliu sutikti su jų išsakytais kai kuriais teiginiais.

Skaičiai bado akis
Batėgaloje vandens tiekimo problema bus išspręsta
Jonavietė: ,,Ar normalu, kad prie tvenkinio nėra tualeto?“

Pasiklydę šiukšlių labirintuose ieško išėjimo

Savivaldybės Aplinkos ir sveikatos  apsaugos skyriaus vedėja R. Raicevičienė teigia: „Nieko nėra duodama už dyką“ (citata). Už atliekų tvarkymą sodų bendrija „Draugystė“ kiekvieną mėnesį valstybei sumoka 219 Eur ir šis pastovus mokestis per metus bendrijai atsieina 2 628 Eur, plius kintamoji dalis – 1 188 Eur. Manau, kad už tokią sumą pagrįstai tikėjomės iš Savivaldybės skirto automobilio atliekoms išvežti, bet sulaukėme tik kritikos. Todėl nesuprantamas skyriaus vedėjos pareiškimas, kad „38 sodų bendrijose bus įrengtos šiukšlių rūšiavimo aikštelės su konteineriais, bet šioje bendrijoje nebus ir ne dėl Savivaldybės kaltės“ (citata).

Jūs teisi. Dėl Jūsų asmeniškumo.

2017 m. lapkričio 29 d. mano iniciatyva Jūs organizavote susirinkimą bendrovėje „Jonavos paslaugos“. Jo metu su  įmone buvo pasirašyta sutartis dėl komunalinių atliekų surinkimo ir išvežimo. Buvo sutarta ir dėl šiukšlių rūšiavimo konteinerių įrengimo. „Jonavos paslaugų“ direktorius  E. Mulokas nurodė savo pavaduotojui kartu su manimi nuvykti į vietą ir išrinkti aikšteles visiems konteineriams (ir buitinių atliekų, ir rūšiavimo) įrengti. Tai ir buvo padaryta. Po kelių dienų buitinių atliekų konteineriai jau stovėjo, o rūšiavimo konteinerių nėra iki šiol.

Šiame pasitarime dalyvavo „Jonavos paslaugų“ direktorius E. Mulokas, bendrovės Atliekų tvarkymo skyriaus vedėja A. Buzienė, aš, sodų bendrijos „Draugystė“ pirmininkas, buhalterė A. Šakalienė ir Jūs, p. Rasa.

Jonavos miesto seniūno pavaduotojo T. Pabrinkio  veiksmai nesiderina su pasakytais žodžiais. Jūs teigėte, kad Neries pakrantę apžvelgėte pirmadienį po talkos, t. y. balandžio 23-iąją, bet man skambinote trečiadienį 13.30 val. ir pasakėte: „Ką tik apžiūrėjau ir radau…“

Aš manau, kad kova su šiukšlintojais yra visų mūsų bendras reikalas, todėl ir prašėme Jūsų dalyvauti sodininkų bendrijos susirinkime. Labai gaila, bet Jūs atsisakėte.

Dar p. R. Raicevičienei norėčiau pasakyti, kad aš atstovauju bendrijos „Draugystė“ nariams – jie kelia reikalavimus ir vertina mano poelgius. O kaip Jūs įvertinsite savo sprendimą? Ar esate nusiteikusi tik prieš mane, ar prieš visą bendriją?

Algimantas SAKAVIČIUS, sodų bendrijos „Draugystė“ pirmininkas

KOMENTARAI