Ar bus saugesnis eismas Panerių gatvėje?

Ar bus saugesnis eismas Panerių gatvėje?

„Turime tikrai gerą valdžią, kuri rūpinasi miestu. Mums skųstis nėra dėl ko, bet gal ne visada ji viską pastebi. Vienas kelio ruožas ir sankryža ramybės neduoda tikrai ne man vienai. Kelyje, kylant nuo geležinkelio tilto link J. Basanavičiaus gatvės sankryžos, per vieną mėnesį jau įvyko dvi rimtos avarijos, kai buvo nesuvaldyti automobiliai. Pati gyvenu Miškininkų gatvėje. Tuo keliu važiuoju kasdien. Mano vaikai dar maži, bet labai daug ir dažnai matau paauglių, važiuojančių dviračiais ar riedučiais ir kertančių šią Panerių gatvės atkarpą. Nuo J. Basanavičiaus gatvės tai bene vienintelė išeitis pasiekti dviračių taką link baltojo tilto. Tikrai labai neramu dėl vaikų saugumo. Baisu, kad vieną dieną žiniasklaidai netektų rašyti apie nelaimę“, – susirūpinusi jonavietė Valerija.

Vietoje dviejų ligotų gluosnių – vienas totorinis klevas
Kodėl šaukiami rezervo kariai?
Jonavietė: „Panašu, kad Jonavoje butai jau niekam nereikalingi“

Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotojas, Saugaus eismo komisijos pirmininkas Erlandas Andrejevas:

„J. Basanavičiaus g./ Panerių g./ Fabriko g. sankryža yra labai pavojinga. Apie tai esame svarstę tiek Saugaus eismo komisijoje, tiek apskritai diskusijose su LAKD atstovais. Kad ir miesto ribos, ji priklauso LAKD, tad sprendimą priims ji: ar ten bus žiedas, o galbūt šviesoforas. Šiuo metu LAKD vyksta visų projektų: tiek tokių pavojingų vietų, tiek aplinkkelių, tiek kitų tvarkomų kelių sąrašo sudarinėjimas, kuris sudėlios eiliškumus, prioritetus. Bet žinant, kaip buvo pasielgta su A6 aplinkkeliu, manau, ir šioje vietoje Jonavos problemos nebus prioritetinės, deja. Bet tikrai papildomai dar kartą kreipsimės, kad klausimas būtų sprendžiamas, o ne atidedamas ateičiai.

Dėl pavojingo gatvės ruožo kylant Panerių gatve link J. Basanavičiaus gatvės: toje vietoje vairuotojai dažnu atveju neįvertina savo galimybių ir viršija mieste leidžiamą greitį 50 km/h, dėl ko automobilis tampa nevaldomas posūkyje ir patenka į griovį. Važiuojant pagal KET, tikrai neįvyksta jokie incidentai, tad labai svarbi pačių vairuotojų kultūra. Kaip ir jonavietė, pritariu, trūksta ir tėvelių atsakomybės informuojant vaikus, kad tą patį dviračio taką galima pasiekti nevažiuojant būtent pavojinga atkarpa, kur automobiliai laksto, o per taką palei Nerį, kur yra saugu, apšviesta ir su atitvarais. Tikiu, kad kai ir vairuotojai, ir tėveliai, ir vaikai elgsis atsakingai –  jokių įvykių neatsitiks.“

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

KOMENTARAI