Aplinkkelio klausimo aptarimas – atidėtas: netilpo į LAKD direktoriaus darbotvarkę

Aplinkkelio klausimo aptarimas – atidėtas: netilpo į LAKD direktoriaus darbotvarkę

Socialiniame tinkle „Facebook“ jau kurį laiką sklandė žinia, kad sausio 10 dieną 10 val. 30 min. Jonavoje vyks susitikimas su Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) direktoriumi Vitalijumi Andrejevu. Kad pastarasis atvyks aptarti pietrytinio aplinkkelio (A 6 kelio pratęsimo) klausimą bei kitas mūsų miesto susisiekimo problemas, pranešta ir paskutiniame Tarybos posėdyje. Tačiau likus vos dviem dienoms iki suplanuoto V. Andrejevo vizito, jis – atšauktas.

Sirai sėkmingai įsilieja į Jonavos darbo rinką
Rajono biudžetą patvirtino be didelių ginčų
Dėl naudojamų statinių priežiūros žiemos metu

 

Psak  LAKD Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vedėjos Aušros Ramoškaitės, V. Andrejevas į Jonavą negalės atvykti dėl staiga pasikeitusios darbotvarkės.

„Kaip ir skelbiama LAKD direktoriaus darbotvarkėje, rytoj 13 15 val. vyks Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdis. Vos sužinojus apie jį, informavome susitikimo Jonavoje organizatorius, kad V. Andrejevas negalės atvykti“,  „Naujienoms“ pasakojo A. Ramoškaitė.

Vis tik žadama, jog jonaviečiai dar turės galimybę aptarti miesto susisiekimo problemas su LAKD direktoriumi – planuojama kita susitikimo data.

„Žinoma, susitikimas neįvyks po dienos, tačiau kitą laiką tikrai rasime“, –  teigė A. Ramoškaitė.

KOMENTARAI