APIE MUS

„Naujienos“ – patikimas senas tradicijas turintis laikraštis Jonavos miesto ir rajono gyventojams. Leidžiamas nuo 1973 metų. Išeina du kartus per savaitę. Laikraštis yra Nacionalinės rajonų ir miesto laikraščių leidėjų asociacijos narys. Kolektyve dirba trylika darbuotojų.

Laikraštis stengiasi pateikti solidžią ir visapusišką informaciją apie Jonavos miesto ir rajono problemas, politinį, ekonominį, socialinį ir kultūrinį gyvenimą, švietimą ir mediciną, ūkininkų rūpesčius, supažindinti rajono gyventojus su svarbiausiomis šalies naujienomis. Spausdinami svarbiausių Lietuvos ir Jonavos rajono įvykių komentarai.

„Naujienų“ tikslas – kurti tokį laikraštį, kad jame rastų ką paskaityti įvairių socialinių sluoksnių, amžiaus grupių, išsilavinimo, skirtingų profesijų ir pomėgių rajono gyventojai. Laikraštis – tai geriausia galimybė kurti Jonavos įvaizdį ir puikiausias būdas parodyti čia gyvenančius žmones, jų gyvenimą, problemas ir džiaugsmus, pasiekimus.

„Naujienos“ – visų jonaviečių laikraštis, kuriamas įsiklausant į jį skaitančiųjų nuomonę.

„Naujienų“ laikraštis turi rimtų ambicijų į didesnės apimties, didesnio tiražo ir modernesnės poligrafinės kokybės leidinį.

UAB „Naujienų“ redakcija“ priklauso UAB Koncernui „Achemos grupė“.

KOMENTARAI